To nebola pravicová vláda, ale nejaký maglajz, pravicová vláda presadzuje národné záujmy. títo nadnárodné, zahraničné.
To nebola pravicová vláda, ale nejaký maglajz, pravicová vláda presadzuje národné záujmy. títo nadnárodné, zahraničné.
Oproti Veľkej Prichmatizácii za Dzurindu je to len prepitné!
Z vlastnej skúsenosti?
Choď do erotických končín, alebo si to sám...otravuješ debilitami!
Somarina, niektorí sú výkonní aj v 80. A niektorí sa flákajú v 30. čoo však redachtori neberú na vedomie, zamestnávateľ, vzhľadom na poväčšine neexistujúce odbory, vám môže dať výpoveď "pre porušenie pracovnej disciplíny," alebo čokoľvek iné aj v 40 a NIKTO mu nepomôže! Ani súdy!
Nevšimol si si "novú ideu," že netreba vlastniť - stačí používať? Nemusíš mať byt,, stačí platiť nájomné, nemusíš mať auto, požičiaš si ho, ba aj šaty sa požičiavajú (o svadobných ani nevraviac)...
A možno to len neboli Slováci, ale nemčúri, gardisti, kolaboranti, há? Mali info od miestnych obyvateľov!
Nenene, Kaddáfí chcel zaviesť africký zlatý dinár - odmietnuť USD! Okrem toho ešte africkú banku, satelit, TV... A to sa neodpúšťa!!!
Čo môžeš vysvetľovať hlupákom, čo nepoznajú zákony???
V náplni generálneho prokurátora nie je OBŽALOVÁVAŤ, dementele! On má kontrolovať, či sa dodržiavajú zákony!!!!!!!
Ani len to nevliezlo do tvojej lebene?????
Jasné, ty nikdy neurážaš - ako by si aj mohol... Ako si dovoľuješ niekoho pasovať "na Súmračnú," na "Godrovu"... ty chmuľo? A ja ťa neurážam, to je konštatovanie stavu...
Vtedy BOMBARODOVALI, dementele?
No koniec, s čudom, čo nerozoznáva významy slov, darmo...
Úbohé, ako všetko doteraz...
A s tebou KTO súhlasí, ty NULA?
Nie, skleroticus, tie objednala vláda Pellegriniho!
Keď niekto ako ty odkazuje na "múdrejších" treba utekať na sto honov!
Zabávam sa - pekná slovná hračka - nicht war?
Encefalitídia je OD TEBA neprenosná! Buk vyrábali Rusi, ale MÁ ČÍSLO zaznamenané v poradovníku, ktoré dosvedčuje, že bolo odovzdané Ukrajine v r. 1986!!! To, že ty nič nevieš, ešte neznamená, že ani iní! A keďže nevieš, tak len podozrievaš a nadávaš ako už majú hlupáci a chrapúni vo zvyku!
Odporúčame