No veď práve!
No ty si už len zaargumentoval! Prekvapenie : Fico naďalej chce byť " v jadre EU," lebo sme v EU a priemysle tu máme dovezený! Svoj zlikvidovaný! Poľnohospodárstvo býva dotované z príjmov priemyslu - takže detto! Inak ani nemôžeme fungovať! Moskva na nás zvysoka... Ale prekáža jej, ak by tu boli jadrové zbrane! To by malo prekážať aj nám, lebo ak sa staneme cieľom - tak NEBUDEME - ponimaješ??? Alebo ti je to jedno? Proslovanskí poslanci (teda tí, ktorým ide o prospech Slovenska, nie Bruselu ani Washingtonu - rozumieš?) sú piata kolóna??? No,darmo, kde nič nie je...
Ty skúmaj svoje... oné, lebo Žilinka striktne dodržuje zákony! Cituj, kto mu zakazuje ísť do Ruska!
Ešte si sa nedozvedel, že v Rusku je "liberálny kapitalizmus?" Aj vojna sa už skončila - povedali ti?
Tvoje výroky to úspešne spochybňujú, tú tvoju "slušnosť!"
Od proamíckych vritolezov si máločo môžeme vziať! Chá, zastupiteľstvo, to je niečo ako "komisia na návrat dôvery vo vládu???"
Čo má Kočner spoločné so "Zderom???" Obráť sa na Shulíka!
Úbožiak, tvoje vulgárne odkazy nikto neberie vážne. Iné nevieš!
Spomeň si na Guantanámo a čuš! V Rusku majú aspoň odsúdených zločincov. A ľudia sa sťažujú, že tresty sú nízke! Aziatom znásilňujúcim po tri roky, zabíjajúcim po šesť! Opakuješ drísty po rojterovcoch.
Ty mu nesiahaš ani po členky ! Vzdelaním, ani charakterom!
Milá redakcia,
a to už naozaj niet na Slovensku iného politológa, ako Lenča?
A on si naozaj myslí, že tí čo sú proti "moderným vedeckým postupom neoverenej vakcíne, sú niečo ako luddisti?
Tým šlo o prácu - a obávam sa, že sa zase zjavia, lebo roboty a PC (v budúcnosti "umelá inteligencia") pripravujú zase ľudí o prácu - ale aj o energie!!! A tých, ako vieme, ubúda!
Tá, ktorá "požíva dôveru verejnosti," ju požíva preto, lebo národ sa z médií nedozvie o pozadí jej činov /nečinnosti! Ktosi múdry raz povedal, že demokracia nemôže byť takí, alebo onaká - jednoducho je, alebo nie je! Teda "liberálna demokracia" je niečo spotvorené, pokrivené! Okrem toho nezodpovedá ani tomu " názvu na druhú," lebo niečo, čo si ľud želá, jednoducho zakazuje alebo neberie do úvahy!
Preboha, len nie "spájanie neparlamentných síl, pre slušné Slovensko," lebo tu budeme mať ďalšiu bandu protirečivých individualistov!!! Atď.(Termín "slušné Slovensko" sa už sprofanoval!)
EUSANAT0 tvrdia, že najbližších 20 rokov nehrozí, že by Ukrajina vstúpila do NAT0 /ani EU!
A aký je "ruský vplyv,"keď všetky méédiá vlastnia oligarchovia, ktorí chcú predávať v EU? Iné ciele nemajú! Ako môže UA "vstúpiť do NAT0, keď je polovica občanov proti??? A keď je tam občianska vojna? Nepočul?
Pobaltské krajinky prvé vystúpili zo ZSSR - teraz ich opustila tretina ich občanov a nemajú príjmy - už ani z prepravy ruského a bieloruského tovaru! No možno EU alebo USA budú chcieť niečo prepravovať do... Číny, Mongolska, KIrgizska...???
Sni to nie. NAT0 sa rozpadá, len to ešte nevidno... Buduje usilovne AUKUS!!!
Hrdinské NAT0! Trasie sa pred 120 tisícmi ruských vojakov 400 km od ukrajinskej hranice!!! :)
Vyprášili, vyprášili... A preto Rusi získali územie, o ktoré sa usilovali...no, okrem Leningradu... Tešíš sa, že zahynulo poldruha milióna Leningradčanov?
Keby Rusi nevzali pod svoj dohľad územie ŠVÉDSKA, kde žili Fíni, dnes by už boli Švédmi!!! Ale chudobnými.,..
A kde sú ďalšie dve? A hlavne ich šéf???
"...,krajiny, ktorá za tri desaťročia svoju nezávislosť využila na prilákanie stoviek miliárd dolárov zahraničných investícií do svojho ropného priemyslu, poznamenala agentúra Reuters."
?????
Oni sa vôbec nehanbia? Veď práve účasť zahraničných spoločností zdvihla ceny na burze a vláda s tým nemôže veľmi hýbať. Zatiaľ ich znížila na 80 tenge...
Odporúčame