Šampión Kličko vzal do rúk zbraň a pohrozil Putinovi. Je ako gangréna, tvrdí
Turčinov je len figúrka, puč zorganizovali ( v spolupráci s Júes, Poľskom a Bruselóniou) ukrajinskí oligarchovia Kolomojskij, Firtaš, Porošenko a spol. proti donbaskej - bohatšej skupine, ktorá by ich vykúpila alebo aspoň priblížila k Moskve. Na Ukrajine neplatia skoro žiadne pravidlá, oligarchovia si môžu robiť, čo chcú, v RF v tom čase sa už dbalo na zákona bojovalo proti korupcii, pritisli by ich. Okrem toho chceli predávať svoje produkty do EU - a možno aj celé podniky a potom už len jesť, piť a zabávať sa!
UA stratila 62 mld. - škody pri strate ruských trhov a európske nezískala, iba minimum. Krajina sa potáca v chaose, vojaci sú väčšinou v armáde preto, aby sa najedli a poslali žold rodine... Takých je ľahšie poslať do vojny, lenže vojny sa neopakujú. Nerozhodujú sa na bojiskách, ale ekonomicky, finančne a rádio-elektronicky a prípadne aj hypersonickými raketami do veliacich centier... Rusi s Ukrajincami bojovať nebudú - a už vôbec nie pre usácke záujmy!