Máš nejaký výpadok pamäti. Štát rozkradli bicyklisti (aj jeden automobilový pretekár) vo Veľkej Prichmatizácii. Nedávno sme sa dozvedeli, že len Stredoslovenské elektrárne teraz mienia tretí!!! majitelia predať za 1,2 MILIARDY, kým bicyklisti ich predali za 100 MILIÓNOV! Koľko bol rozdiel - a AKO si to podelili? Môžeme vydedukovať z Gorily, ktorá je len menším výsekom. No samozrejme, ani presstitútky, ani démonkrati si netrúfli podozrievať západné firmy z korupcie! Lebo oni sú svätí (a tiež nemali po ruke fakty - lebo sa ani nesnažili!)


