Šikove reformy boli začiatkom 60. rokov - a toto bol následok! veď preto aj emigroval! Chá - Gorbačov bol len figúrka (vytipovaná Reaganom a Thatcherovou - úsluhy pre papalášov v kúpeľoch Stavropoľského kraja, kde bol zodpovedný za poľnohospodárstvo!) Kormidlo obracali kágebáci, ktorí boli spoluúčastní pri predaji plynu a ropy v zahraničných pobočkách vtedajších štátnych firiem - a potrebovali "Investovať provízie!" Umožnil im to Andropov, ktorý zahr. odd. obsadil literátmi a novinármi - mal síce iný cieľ, ale nevyšlo...
Najväčším hriechom Ceausescu bolo, že SPLATIL ÚVERY MMF a nechcel rozpustiť Varšavskú zmluvu!!!
TOTO SÚ NOVÉ FAKTY (priamo od bývalého vysokého člena KGB v relácii Deň.tv)!!! Neopravuj ma ty zatuchnutými teóriami!!!


