Tak, tak aj obedy!!! :)
Chech, toto je naozaj ProgRESS! Tak za komunistov sme kupovali minerálky vo vratnej fľaši, mlieko, jogurty detto, ostatné v papierových vreckách (múka v dvojitom) - a nebol problém s odpadom! Len čo sme sa priblížili k ProGRESSívnemu Západu, musíme sa vracať nazad!
Když se jde napravo, přijde se nalevooo...
Ak vláda enormne zaťažuje Slovensko, čiže zadlžuje ešte aj vnukov voličov, treba jej v tom zabrániť čím skôr!!!!!
Preboha! To sa budú všetci stále učiť a potom prídu druhí??? Neblázni!
NEBOLI v rozpore so zákonom, to si takí extrémisti ako ty vymysleli! Boli už DVE také referendá - a konali sa bez vytáčok!!! Rezidentka by totiž nestihla získať hlasy - padajú...
Keby nebolo Hitlera, nemali by ste čo tliachať!
V akej zvrátenej dobe žijeme! "Extrémisti " sú tí, čo chcú niečo pre občanov Slovenska a krajinu niečo spraviť - a tí, čo mienia plniť želania nadnárodných korporácií a bankstrov, sú "progresívni!"
Jediná normálna koalícia je Smer, Hlas a Republika, ostatní prebehnú, jedno, do ktorej... Pellému budú hlasy klesať, je v defenzíve, Smeru narastať, Republike tiež, hoci menej... Ešte treba rátať s veľkou koalíciou, ku ktorej vyzýva Kotlár (TV Slovan), lekár, čo všetko predal, založil si stránku, aby pomohol spojiť opozíciu proti tejto zločinnej vláde, a teda pomohol aj Slovensku - netreba sa rozdeľovať, Slováci!
Cheche, nedávne výskumy vo Francúzsku, Nemecku a inde vykázali, že najviac OMBALMAUTENÁ býva inteligencia, lebo najdlhšie zotrváva v systéme a najviac verí médiám, MVO, nadáciám a kadejakým agentúram...
Ale keby nezničili priemysel a poľnohospodárstvo v ZSSR - tak by to ešte zvládol!!! A my - ani Bielorusko sme neboli stratoví!!! Najmä, ak sa chystali vstúpiť do RVHP Čína, India, Indonézia a mnoho ďalších štátov! To by boli trhy!!! Preto bolo treba urýchliť "perestrojku!!!" Za Zlatú kartu Gorbačovovi a iné darčeky!!!
Dementele, keď jedna partia rozkradne štát, zničí priemysel, poľnohospodárstvo, odovzdá banky do cudzích rúk - tak tí, čo prídu po nich, sú za to zodpovední??? Končím, nemá zmysel, zadubenosť je neliečiteľná!!!
Oprava - Goprbačov ho vydal - z pomsty! Bo proti pádu socializmu - v DDR bol založený NA UDRŽATEĽNOM ROZVOJI - čo teraz pretláčajú trafení eurobyrokrati, poväčšine serešovci!
Stačí zrušiť 900 základní NATO a s nimi spojené výdavky, vojny, prevraty, neokolonizáciu rabovanie, niekoľkonásobné mzdy bankstrov a TNK - a bude tu udržateľný rozvoj!!!
Ľutujem ťa, zhoršené vnímanie je prekérna choroba - nerozoznať ani ženskú hlavu od mužskej privodí rôzne formy šlamastiky...
O vektorovej vakcíne hovorí jej autor!
Tak nech ho "normálni" donútia odstúpiť! Alebo aj to sú psychopati??? Nie, len chamtivci a zlodeji!
No to urkiteee! Tí, čo hovoria, že keď zomrú dôchodcovia, "tak vlastne ušetríme..." to sú tí praví! Teraz neviem, si len neinformovaný, alebo aj prichloštený???
Ten blázon už oficiálne hovorí o "dezolátoch??? Kedy mu už navlečú tú košieľku s dlhými rukávmi? Tak najprv sieť!
Rekreačné poukazy tu boli vždy - aj pre relatívne zdravých, aj pre chorých, aj pre invalidov, aj penzistov, aj pre sociálne slabších! Čo to táraš?
Nikto nezakázal, jurodivý! Sú za slobodu rozhodnutia - nejde do hlavičky???
Lenka je múdra a statočná baba, ale disidentkou nebola, iba tatko Jan - nevieš, koľko má rokov? Písala krásne poviedky, vyhrávala v súťažiach, jednu si stále pamätám...
Och, och, čo sa tu nezjavuje! Ta v DDR boli nižšie ceny a vyhladovaní západniari ich chodili vykupovať! Bolo to perfídne - prenechať DDR Sovietom, lebo oblasť nemá uhlie ani železo (veď preto trabanty!) Najprv bol pohyb voľný - Berlíňania pracovali v rôznych štvrtiach. No po čase občania začali utekať na západ Berlína, dotovaný USA, ktoré zbohatli na vojne a ešte aj začali sa zjavovať nedostatkové tovary z Marshallovej "pomoci." ZSSR po vojne nemohol natoľko pomáhať, preto to bolo jediné riešenie. A v 90. rokoch v DDR povyhadzovali všetkých učiteľov,kultúrnych pracovníkov, ba aj lekárov! A nehanebný Jeľcin vydal západniarom Honneckera ktorý sa uchýlil v Moskve - zabásli ho do smrti! Česi majú tank naružovo, ale v Berlíne stále stojí T-34 s nápisom Befreiten uns noch einmal!!! (Asi od inej základne...)
Odporúčame