No hej, lenže - kto takto nastavil pravidlá? Prečo sa musí každých 10 rokov vypisovať súťaž? Sú to veľké investície do autobusov, budov, parkovísk, školenia... Neverím, že je to tak v každej krajine EU! To by museli krachovať všade, aspoň čiastočne, miestne....Nezdá sa mi, že by sa mali deliť kraje na menšie - sme malá krajina, spojenia by nemuseli nadväzovať! Teda, keď sa to konečne zaviedlo v SL!
Neverím, že by DVA mesiace trvalo, aby sa SL dostal do formy! Väčšina šoférov je na úrade práce - z trucu! Zhoršili sa im podmienky, nemajú sa kde najesť, prezliecť a výkony majú podávať väčšie! Čo je to za konkurz, keď sa zhoršujú podmienky pre pracujúcich??? Hnusní kapitalisti!


