Talianska polícia žiadne zločiny Vadalu nepotvrdila, ba odmietla!!! Verklíkujete tu stále jednu falošnú pesničku, lebo vám horí pod zadkom!!! Keciak písal najmä o P€nte, s ktorou ste zrodili Gorilu!
Talianska polícia žiadne zločiny Vadalu nepotvrdila, ba odmietla!!! Verklíkujete tu stále jednu falošnú pesničku, lebo vám horí pod zadkom!!! Keciak písal najmä o P€nte, s ktorou ste zrodili Gorilu!
Ako v 3. triede ZŠ...Beznádejné...
Ak to šéfovi zataja, ak to majú vo zvyku, tak ten môže akurát vzývať ako muezín!
A prečože ho prepustili, ak im tak dobre poslúžil ,há???
Naozaj neodpovedaj, nemá zmysel... Logika v háji, purpur pred okuliarmi...
Encefalus, ak máš na mysli Cannes, tak tá tabuľa bola prilepená na vilu FRANCÚZSKEHO OBČANA, ktorý chcel žalovať SR! Preto si Mikron povolal ZMatkoviča! Hľadaj radšej na Novom Zélande - to je teraz destinácia vyvolených! (Niežeby si bol, len aby si mal komu slúžiť!)
Peniaze šli priamo z MF - čo tu šamanuješ???
Krajňák - Gorila, Groehling podvodník, plagiátor, Kolár aj Matovicz - plagiátori, Mukulec korupčník, podvodník, Lišpic - podvodník, NEprokurátor, UIŚ-mafia, Kovařík, csurilovská mafia na NAKA..."parlament" - samí amatéri (slušné slovo), nevzdelanci... no to sme sa dožili!!! V EP chrápali - nepodpísali ani žiadosť 5 krajín na riešenie krízy!... A Zuzana ešte váha - podpísať, nepodpísať??? Zvolí dáku habaďúru - ani tak, ani onak...
Ruvete sa za svojich zlodejov až do roztrhania tela!
Ahá - a Valentovič PRIDEĹOVAL peniaze, decibel???
Tak opäť - vinný nie je ten, kto priestupok spáchal, ale ten, kto ho neudal??? (Ako Kováčik!)
Keď sa Krajňák dozvedel, asi bol nanajvýš spokojný. Veď to je jeden z PIATICH členov Fondu národného majetku, ktorý obsluhoval Sixtu ako goriliak... A možno sa aj iniciatívne navrhol, AKO , veď má skúsenosti...
Je to zBerba - to, čo sa nazbieralo v uliciach...
Ako vieš, ty mysliteľka, že o tom vedel??? Peniaze sa posielajú s vedomím ministra financií!!!
"Nominant Smeru" posielal peniaze do schránkových firiem, neboráčka???
Viacerí policajti majú kontakty na mafiu, aby sa dozvedeli o ich činnosti, to si ešte nepočul, ani vo filme, boyko?
Vy úbožiaci veriaci, keď nemáte čo povedať, začnete nálepkovať! Už aj toto národ prekukol!
Áno, Strana má vždy pravdu! Inštitúcie tvoria ľudia - rôzni ľudia!
Ani len to nevieš, kto vlastní Pravdu? Počul si také slovo - TIRÁŽ? Nájdi v slovníku a kukni dolu!
Tak Csurilkovi už ŠESŤ! Samí nešťastníci, zúfalci, samovrahovia...
Ty si jasný! Premývanie mozgov je u niektorých jedincov zvlášť úspešné. Postupne sa do takej, aj horšej situácie môžeš dostať aj ty, pokiaľ nie si chránený nejakým papierom.
De Bill, kedy ťa pasovali aj s "ordenom?" Smradíš tu už dávno.
Kalimu nič nenašli, aká smola!
Odporúčame