Och, och, ďalšie smiešnosti. Powel podporil Obamu??? Ako keby akurát to rozhodovalo! Prezidentov pretláčajú iné sily - v poslednom čase preto, aby upokojili černošskú menšinu! A Trump bol "populista a demagóg?" Preto, že chcel vrátiť aspoň časť priemyslu do vlasti? Preto, že uplatnil Kennedyho zabudnutý (osudný) zákon, aby USD vydávalo Ministerstvo financií a tak zabránil inflácii a zastavil dlh? Že chránil bielu väčšinu, na ktorú sa už zvyšovali útoky? V Portlande je malá občianska vojna! Tak teraz budú znova zvyšovať dlhovú hranicu! A splácať to budeme my, celý svet, kým nekrachnú! ( Politológ a matematik, poradca ministrov Chazin vraví, že najneskôr r. 2024!)


