Dnes už neexistuje delenie na ľavicu a pravicu. Neoliberalizmus ovládol prokapitálové strany, a tak dnes bojujú o práva menšín, imigrantov, LGBTIQPRST... a pomýlených feministiek.Navyše sú ešte aj "zelení," čo už s kapitálom nesúvisí , dokonca sa vylučuje. Preto sociálne zamerané strany chránia svojich občanov aj ich ŠTÁT, teda aj národ, pred rozplynutím a podľahnutím TNK - transnacionálnymi korporáciami a bankármi.
Nemáš za čo!


