Byvole, Fico nabral druhý dych! Má skúsenosti, dôvody aj argumenty! Preferencie mu stúpajú! Kdežto tejto vláde už spadli po samý... predoka možno aj nižšie Ľudia už zistili, že ich oblafli! Tieto dobytčatá nieže robia ešte horšie zločiny, z pomsty, z chamtivosti, zloby, ale ani nevedia spravovať štát!!! Sme v háji!


