Druhý život Roberta Fica
..."že ten na svojich početných tlačovkách neriešil ich problémy,..."
Bol si v kóme??? KTO začal hovoriť o energetickej kríze, o tom, že vláda nič nerobí, o regulácii pomocou "bodu G a TPS," o dohodách s Moskvou či Berlínom, o cenách potravín, o zvyšovaní sebestačnosti potravín?, o fatálnom zlyhaní pri EXPO V Dubaji (Sulík) ???? Áno, aj o zločinoch pri vyšetrovaní ľudí pomocou kriminálnikov-svedkov - to je horúca téma - lebo tam môžu aj zomrieť!!!
Kto zabránil prevzatiu Gabčíkova Enelu, kto prinavrátil SPP ako predajcu i distribútora, kto nedovolil zrušiť letisko, kto nedovolil zvážať imigrantov, kto upozornil svojím NE-očkovaním, že to nie je východisko?
ZA TO ho bruselo-vošingtonci odsúdili na odchod!