Veď to ani NIE JE PANDÉMIA! Rok predtým znížila WHO hranicu pandémie z 13 % na 3%!!! A smrtnosť je 0,27%!!! A koľko je 13 t z 5 mil.?
Veď to ani NIE JE PANDÉMIA! Rok predtým znížila WHO hranicu pandémie z 13 % na 3%!!! A smrtnosť je 0,27%!!! A koľko je 13 t z 5 mil.?
Dementele, tie odpisy sú IBA na internete! Ty si sám tá studnica...hlúposti...
Zmatkovič to veľmi dobre vie - už si manažment podplatil - brali 20 - 50 tisícové ODMENY v "stratovej" VšZP, rozhovor som ledva dočítala od zlosti - niektoré lieky obmedzili na prísne 30 dní - ak dátum padne na sobotu, nedeľu, či ďalší sviatok - máte SMOLU - môže vás aj trafiť - naposledy! Na rehabilitáciu majú dátumy TRI MESIACE, takže dovtedy môže aj ruka, noha, brucho, prestať pracovať - nájdete si na internete! Nechápem, ak majú nával, nemôžu poskytnúť aspoň kresby, hoci do PC, ak už nie nahrávku??? Na TVÁROVÚ BIOMETRIU sa vám vykašleme, nezvládate prvú pomoc! Ukázalo sa pri kovide, že máme málo lôžok - a ešte idete rušiť nemocnice?
Hlavné, že pán všeriaditeľ poslal všetkým poistencom krásny farebný list, aké je to ťažké s takým kmeňom, ako sa starajú, ako sa usilujú a všetko bude dobre - "čakajú nás samé pekné veci!" KOĽKO TO STÁLO???
A nehnevajte sa, páni redachtori, toto je informatívny rozhovor, mohli ste ho inakšie vyobracať! Veď by sa mohol vyhovárať - to Fico...
A Hittler bol vrahom aj v mierových časoch! Zlikvidoval Sturmabteilung Ernesta Roehma, svojho spojenca, socialisti a komunisti prišli na rad až potom A naposledy židia a Slovania... Nevieš nič, dedko!
Dementele, už som to vysvetľovala 30krát! Stalin chcel oddeliť stranu od vlády a stretol sa s odporom! Partokrati sa zľakli a začali vykrikovať , že je "kontrarevolúcia!" A začali skladať trestné trojky, likvidovať konkurentov - na čele s Chruščovom, Eichem a spol. s tými inými priezviskami! A potom nasledovala REAKCIA - Stalin potrestal "TROJKY!" Ale nie sám - na to by po dvoch infarktoch nestačil! O tom sa nesmelo hovoriť - až teraz! Chruščov potom potreboval odstrániť Stalinových ľudí - tak začal drístať o "kulte osobnosti," a o popravách! Je to 640 t. ľudí za TRIDSAŤ rokov - ako v Emérike! Ale ty máš vedomosti ešte zo ZDŠ - a si stráášne spokojný!
A Šeliga nevie hľadať na internete - a zároveň sa spýtať svojich mafiózov medzi 4-6 očami, či je to pravda?
Tak inšpekčnú službu ešte treba pridusiť? Nie vyšetriť a potrestať mafióznych policajtov na čele s týmto babrákom, o ktorého minulosti sú tiež fľakaté správy?
Urobí krok k opozícii - ale neskoro! Už jej neveria! Nemala zbabrať referendum!
Tak ja neviem, o čo bol Mižu lepší - ibaže o ňom nepísali trak odpudzujúco! Prišiel práve včas - zachrániť si synčeka!
PRESTAŇTE STRAŠIŤ! My vieme, čo znamená "pozitívne testovaní!" KOĽKO recyklácií? Smrtnosť na Covid-19 je 0, 27 %! Aj to u starých a chorých na iné choroby! Prestaňte klamať ľudí!
Tak šeligovci sa chcú spolupracovať s opozíciou? Lebo už nemajú kam ustúpiť? Tak najprv ich obviňujete, nadávate im, zakazujete im HOVOVRIŤ v PARLAMENTE a TERAZ chcete spolupracovať??? Fíha, to vám musí byť úzko!
A sme doma! Už vieme, odkiaľ hlúpe reči...
Bežný prokurátor má veľa menších TČ, špeciálny len VEĽKÉ!
Jeden rok ešte prihodila - na maximálny trest!
Dávať do jedného radu Hittl€ra a Stalina je zvrhlosť!
Ich majitelia majú svoje záujmy - podobné týmto ochlopom!
Odporúčame