lebo russáka tu NIKTO NECHCE!!!!
lebo russáka tu NIKTO NECHCE!!!!
ynteligente - kde mám slovo "sejem" ????
Píííííš
Aj malý krúčik je krok, milá zhnitorussácka slama
závisť je závisť
fašista Potkan
nebudú ich tam chcieť
Kto by už chcel nejaké russácke sračky...?
ja na rozdiel od tunajších russáckych kolaborantov nič netlačím.
posudzuješ podľa seba, vidím,.. gratulujem
neobliznem - grcám stále, keď vidím tie russácke sračky, ako tu serú tú svoju akože "pravdu".
a takému russákovi nechce pomôcť NIKTO...čím to asi bude?
na russákov serúúúú.., normálny to chápe, hlupák sa "inteligentne " pýta
sám si plusuješ?
Si proste "inteligent".
píííš debíliny - dobre sa po nich serie
ta aOrban sa do 2030 iste rozapdnete-..orban, lebo už aj v Maďarsku začína byť na obtiaž..a ty - lebo sračka sa rozpadne sama
nie sú- zato ty a tebe podobní sú okrajóm normálnej spoločnosti - žijete iba na klamstvách
milé prorussácke stádočko - kadekto z vás tu píše, že Zelenský je narkoman.
NIKTO ešte ale nedal žiaden ani len link na niečo , čo by to dokazovalo. Takže - milé russácke sračky - dajte už konečne niečo, čím vaše drísty podporíte.
Čakám, milé russácke sračky, že konečne aspoň raz nebudete klamať.
Pííííšte russácke sračky.
nikto doteraz ešte nedal ŽIADEN dôkaz, že je Zelenský drogovo závislý.
Takže máš šancu - pííííš , čakááááám dôkazy, odkazy.
Tak píííííš inteligetne russáckeho typu
A k ostatným tvojim sračkám sa vyjadrím, až dáš tento jednoduchý dôkaz.
génius prehovoril..
napíš ešte niečo geniálne...
trumoeta čoskoro narazí,,, lebo to sa hlupákom stáva
píšem teraz - hlupáci si dokážu nahovorit, že Ukrajina napadla Russácko.
a Každý vie, že sú to hlupáci..lebo píšu hlúposti
Odporúčame