Na okraj politiky medzi dvoma stoličkami
...Čiže Rusi by po na tie hranice po troch rokoch vojny, v ktorej, ako zas oni tvrdia, bránia svoju vlastnú bezpečnosť a územnú celistvosť (viď správu, ktorú si objednala americká armáda od think-tanku Rand Corporation, aby získala know how, ako poškodzovať a ničiť Rusko) mali stiahnuť chvost, urobiť čelom vzad a pekne sa vrátiť za bývalé hranice spred roku 2014?....
Áno, Russáko sa má vrtátiť na hranice, ., ktoré boli dohodnuté v r.1992 - tak ako zlodej má vrátiť nakradnuté, tak nech Russácko vráti nakradnuté.
Pre blogera je to zjavne niečo nepredstaviteľné - žeby russácky zlodej mal ukradnuté územia vrátiť...