tvoje spávy by si mohol napísať aj takto:
-píšem russácke propagandistické drísty a verím, že je tu dosť hlupákov, čo týmto klamstvám aj uverí".
S nemusíš sa namáhať ich obaľovať nejakýmo akože novými správami.
tvoje spávy by si mohol napísať aj takto:
-píšem russácke propagandistické drísty a verím, že je tu dosť hlupákov, čo týmto klamstvám aj uverí".
S nemusíš sa namáhať ich obaľovať nejakýmo akože novými správami.
aj ty veríš, že tam bojuje USA?
Ak áno, tam mne zdôvodni, prečo Russácko zaútočilo na Ukrajinu už v 2014 s ciešom obsadiť Krym a NIKDY v tom čase nehovorilo nič o USA ?
pekná russácka rétorika - predsa nemôžu russáci uznať, že bojujú iba s nejakou Ukrajinou...
nepočúva myslím...iba ako príklad :
Napoleon vo svojom ťažení do Ruska zrušil nevoľníctvo v Rusku.
Cár po vyhnaní napoleona nepoľníctvo potvrdil.
A russáci boli spokojní....
bohužial, neprehráva. Russáci sú ochotní svojho fašistického cára podporovať rovnako ako nemci v 2 svetovej....
to je bohužiaľ tá viac ako 100rokv budovaná mentalita russého občana - už od Aurory 1917 im do hláv v´tlkajú rozumy o tom, ako russácko nadradené celúmu svetu a ako iba a iba russáci vedia, čo je pre svet dobré.
A výsledkom je to, že dnes russák ide zdechnúť v dobyvačnej vojne za choré myšlienky svojho cára...
brániť svoju vlasť by mal každý. Len nie každý má na to odvahu...a niekomu je to jedno...
Vieš napísklad to, že za 2 svetojev iba v oficiálnych záznamoch je, že Wermacht popravil 30.000 svojich vojačkov za dezerciu? Iba ako príklad...
russáci vždy fasovali vodku, už za cárizmu, aj za "socializmu" a aj teraz....
K tomuto nič?
vojna je vojna - a tak aj úspech je vratký.
A vytešovať sa tým, že russáci niečo niekde zabrali - to je ako vytešovať sa svojho času, že nemci zabrali niečo na predmestí Moskvy....
:Hlupuckym a naivnym"... súdiš podľa seba, že?
Lebo my sme voli svojho času tohoto preto, lebo sme cítili potrebu odstrániť z politiky fickovcov , ktorí si privlastnili Slvensko v štýle "naši ľudia",
neboli, počkaj ešte nejaký ten čas , ako uvidíš, kde skončí krajina, ktorá "ide" na tzv. vojenovú ekonomiku.
my nepotrebujeme prídely - toto hádaš podľa nejakého nového russáckeho opatrenia tam v rassii ?
že russáci vyhlasovali, že za pár dní - to je fakt dohľadateľný na nete.
Že to tunajší kolaboratni vydávajú za klamstvo, je to iba vaša charatkeristika - lebo pre klamára každý klamár
kde ten pisateľ, na ktorého reaguješ, píše o tom, žeby NATO šlo bojovať na Ukrajinu ???
Tak nešír tú vašu typickú kolaborantskú falošnú paniku. Síce ťa za to z Moskvy platia, ale nešír tu tieto drísty
milá "jednotka inteligencie" - iba dokazuješ tvoju "inteligenciu".
Dožadujem sa, aby si to, čo vyhlasuješ, aj dkoázala.ňDokážeš vôbec pochopiť, čo od teba ! apodobných "inteligentov*" chcem?
Zjavne nedkokážeš...preto si "jednotka inteligencie".
nás baví vidieť, ako toto rassijské vojenské zlyhanie takí, ako si aj ty, vydávajú za drvivé vížazstvo russáckych vrahov a fašistov.
milá "jednotka inteligencie" vedia o tom ja russáci - iba ty vo svoje intelugenci nie..
nebuď už na smiech - nech si moskva nájde iného plateného kolaboratna - ty si tu iba na smiech so svojimi "pravdami".
a niečo k téme, prečo ťahá vojnu ako argument máš, alebo iba niečo o mne chceš písať?
milá jednotka inteligencie- faktom je, že píšeš hlúpo a hlúposti
skôr ťahať vojnu, lebo Putin si nemôže dovoliť povedať že nič vlastne nehyhral.
Odporúčame