K Ukrajine čelom a nie chrbtom!
Bolo by dobre neprekrúcať význam Merkelovej slová,že chcelo "poskytnúť Ukrajine čas".
Už vtedy bolo jasné,že sa Putin nezastaví na Donbase,Kryme,že Putinovi nebude stačiť Krym-už vtedy bolo politikom jasné,že toto prímerie je iba časom na oddych russákov,aby sa lepšie pripravili na ďalšiu vojnu.Prečo neuvediete aj tú skutočnosť, že russáci ani na jednu jedinú minútu nedodržali prímerie,že zmasakrovali ustupujúcich ukrajinských vojakov v Debalceve?Toto sa už vám do vašej politiky "rovnocenne na obe strany" NEHODÍ?
Takže ak sa russáci pripravovali na novú vojnu - v prípade Ukrajiny to už bolo niečo zlé a zákerné? V príde russákov je príprava na vojnu niečim nevinným, a v prípade Ukrajiny je to automaticky prejav zla? Lebo v prípade russákov títo minský dohovor ani len nenaznačili,že chcú dodržať a dodržiavať.
Odporúčam : https://cs.wikipedia.org/wiki/Druh%C3%A1_min…
Takže milý russácky obhajca - ste iba obhajca russáckej propagandy.A ani náhodou nemeriate rovným metrom.