AJ TEBA SA PýTAMA ODPOVEDZ , NETVáR SA žE SI SI NEPREčíTAL :
tak daj konkterne - kto ho z opozície zavraždil,
A NESPOMíNAJ NEJAKéHO CINTIULU - TOHO čO CHODIL NA ZHROMAžDNIE kOTLôEBU A sns...
AJ TEBA SA PýTAMA ODPOVEDZ , NETVáR SA žE SI SI NEPREčíTAL :
tak daj konkterne - kto ho z opozície zavraždil,
A NESPOMíNAJ NEJAKéHO CINTIULU - TOHO čO CHODIL NA ZHROMAžDNIE kOTLôEBU A sns...
tak daj konkterne - kto ho z opozície zavraždil,
A NESPOMíNAJ NEJAKéHO CINTIULU - TOHO čO CHODIL NA ZHROMAžDNIE kOTLôEBU A sns...
čo keby ste vy vypadli do vami obdivovaného russácka pomáhať Putinivi?
To by tu bolo ihned menej klamstiev a viac pokoja
tých , o ktorých vie iba a iba russácky propaganda? Ktých okrem russáckych novinárov nevidel nik vraždených?
Noo, už aj Lvarova v Indii vysmiali -. a ty a tebe pobodní sú tiu na rehot sveta.
je to o každom z vás - ale tebe zjavne inteligencia nepostačuje na chápanie písaných viet.
drístaj, drístaj, moskviči ťa zrejme platia za počet slov, nie za inteligenciu
kde tu vidíš tých amerických?
Zato teba a ostatné kolabostatské individuá sú tu každý deň
a tipé kolasborantské stádo ako si aj ty a ficko a spol nás prečo vyžiera?
ty smrad kolaborantský tu sedíš už od rána. tak čo tu brecháš sprostosti o niekom, že proišiel ???
a vaších 50.000 - toľko je hodnota vašej ochoty pomôcť vami taaak obdivovaných russáckym vrahom.
Ste nielen tupí - ale ešte aj skúpi
lepší sliečkár, ako tupý nerozmášľajúci fockovec, o ktorom fickov sponzor Haščák vyhlásil - že voliči sú hov-no.
Tak ako sa cítiš, milý volič fickov? Ako houno?
koľko russákov už zbytočne zdecho za morálneho vraha Putina?
To je tá podstatnejšia otázka - na túto odpovedz
lebo sú tak hlúpi,že nedokážu rozoznať ani len klamára od ako tak normálneho človeka.
Tak preto ich russácko priťahuje - lebo vrana k vrane sadá
od dementa otázka...noo, dobre si ohodnotil svoju mentálnu úroveň
keby ste sa už vy-. fickove tupé nerozmýšľajúce stádo konečne aspoň trocha prebudili...ak to vôbec dokážete...
putin je najsilnejší na planete?
Na ktorej?
Iste - aj russácke neporaziteľná armáda bola (skoro) najsilnejšia na platene - kým neukázala, že je to iba zberba vrahov
ficko produkuje nenávisť a tak niekomu aj zarajbe v hlave...ale vám rajbe neustále
ukazoújme svoj hnus z takých ako si ty.
Ny zgracanie vaše tupé klamstvá a hlúposti z palca vycucané.
Argumentačne nula - al drísty písať, na to vás je...
stačí, ak fickovi blázni tu vypisujú svoje dementné glupoty
glupoto - pýtal som sa, za ficxkoa či nieto bol na námestí - ne lebo fico - ale kto ho posledný rok nejako na námestí podporil.
Nedokážeš pochopiť ani len význam písanej vety - fickovec hlava dutá ...
Odporúčame