Preco by mal byt nacista?
Preco by mal byt nacista?
Rusko oslavuje porážku nacistického Nemecka.
EU smuti.
Tak cele Rusko podporuje ofenzivu, ako cela Europa podporuje Ukrajinu.
To su bludy
Kazdy nacek je rasista, nemozes byt vynimka.
Aku vlast zradzam ukronacista?
Ano Stalin robil dobre ze porazil zapadneho fasistu Hitlera.
Este otazky Tamarka?
Isiel oslavit porazku nacizmu.
Co je na tom zle?
Ved tam z USA nie je nikto.
Ako?
Ved je v Europe.
Fico nas izoluje
No ale Fiala, ten sedi v Hospode u Pinkasu.
Nadavas Pavkovi?
Nevadi. Ostanem bez tej schopnosti
Degresivec v Rusku evri nie su.
Budicek!!!!!
Fico sa stretne s Putinom s cinskym, brazilskym a vietnamskym prezidentom a stretol sa s predstavitelmi ktori zastupuju 2x viac obyvatelov ako EU a USA.
To je ten progresivny "cely svet"
Stretne sa este s indickym a zrazu plocha Zem je v progresivnych ociach nejaka velka.
Ako mam vediet ked neviem citat?
Ano Ukrajinci strielaju lidi co utekaju z banderstanu ako psov.
Ako za sociku.
Mas este otazku?
Pdogresivci dajte este nejake zrnka mudrosti:-)))
Co si napisal?
Neviem precitat.
Nedovolme fasistom stavat novu zeleznu oponu.
My sme za slobodny svet a ziadne mury.
Tak ukronacisticky ynteligent a teraz dajs kym viedli vojnu za posledne roky Cina, Brazilia a s kym vasi mierotvorcovia z USA.
Ukaz sa
Odporúčame