Aky socialny parazit?
Nezil na Slovensku, dotiahli ho tu OCTK.
Ty tu vyciciavas system a cloveka v zahranici nazyvas socialny parazit?
Aky socialny parazit?
Nezil na Slovensku, dotiahli ho tu OCTK.
Ty tu vyciciavas system a cloveka v zahranici nazyvas socialny parazit?
Tu chrania nazzi sudy.
Cintula ma dobre naslapnute.
Na prokuraturu nie.
Tam musis zabit cloveka.
Sudkyňa: Sloboda prejavu nie je slobodou absolútnou
Pozor na slova
Bombic do basy a Cernak na slobodu.
Progresivci sa vytesuju, sudy a prokuraturu maju v rukach.
To by musel aj Caputovu
On prednasal o nielej rase?
Ty si jeho fanusik?
Nikdo teď nechce přiznat, že blackout nastal jen proto, že nikdo neměl odvahu riskovat žaloby investorů k Evropské komisi za odpojování jejich FVE elektráren v půlce dne, kdy Slunce nejvíce praží, a to znamená, že vlastníkům FVE to vydělává největší peníze. Pokud by to regulátoři udělali a odpojili ty FVE jednou, udělali by to i podruhé, zítra, pozítří a potom pořád. Vlastnící FVE by řvali, že přichází o zisk, protože národní operátor jim odpojuje elektrárny v půlce dne, když Slunce moc svítí, takže je tím připravuje o zisky.
Grindil zaciatok skazy
Ukronacek bavi ta klamat?
Ci je to pracovna metoda?
Skor bludy z Nka
No vidis a Bombic sedi, kym ty tu verejne klames a siris nenavist
Co napisal na Slovensku.
Daj
Za pravdu?
Vymyslis si este nieco?
Ale nevrav.
Ty sledujes jeho zivot?
Cize jedneho za hajlovanie potrestaju a druheho velebis?
Sudkyňa: Sloboda prejavu nie je slobodou absolútnou
Dacaj pozor, nezijes v demokracii
Nepochopos, mas 3x booster.
A čo? Kua, ste naozaj taký tupec? To, že stovky vedcov, doktorov, akademikov povedia opak, vás netrápi? Ale nejaká Peková, čo zrazu vznikla je modla?
Misto
28.03.2025
20:53
Odporúčame