Zomrela kľúčová svedkyňa v kauzách Epsteina a princa Andrewa
Toto?
Zomrela kľúčová svedkyňa v kauzách Epsteina a princa Andrewa
Toto?
Citam clanok a netrolim od pasa?
Co je to liberalna demokracia?
Na križovatke smerov Pokrovsk a Toreck nepriateľ, žiaľ, sebavedomo postupuje na čiare Rusin Jar – Aleksandro-Kalinovo. To sú už prístupy ku Konstantinovke.
To všetko je, samozrejme, spôsobené tým, že nepriateľ presunul rezervy na celý tento úsek frontu,” povedal Mirošnikov.
Podľa Deep State východne od Pokrovky sa najaktívnejšie boje pozorujú v oblastiach Jelizavetka, Tarasivka a Stará Nikolajevka. Najmä v oblasti Tarasovky, kde Rusi takmer úplne obsadili Vodyanoje Vtoroje a Zelenoje Polje.
Bližšie k Pokrovsku, pri Lysovke, vyvíjajú ruské jednotky značný tlak na pozície AFU. Vykonávajú tiež pravidelné pokusy o útok v smere Dačenskoje-Zelenoje-Vozroždeňje.
Co pocuvas pre boha?
To je od Nvotovej?
Fiha, ze o tom neviem.
Pastni mi to.
Čiže pre všetkých ide o náznak, že Kremeľ je pripravený na eskaláciu a prípadné rozšírenie konfliktu podľa plánov globalistov, zapojením Moldavska/Podnestrovska do okrajinskej krízy.
Trump vyhodil Macrona zo stretnutia so Zelenským
„Nemal by si tu byť,“ povedal Trump Macronovi vo Vatikáne, keď sa francúzsky Napoleon tešil na svoj zápis do histórie.
Schôdzku Trumpa so Zelenským zrejme zorganizoval Macron a evidentne chcel do toho kecať. Svedčí o tom video, kde vo Vatikáne priniesli tri stoličky. Trump však Macrona vyhodil.
Ukrajina urcite neplatila teroristu, Ukrajina nema peniaze, je chudobna ako kostolna mys.
Čo povedal Trump Macronovi, keď sa chcel zúčastniť rozhovoru so Zelenským?
„Nemali by ste tu byť“. Odborníci na čítanie z pier tvrdia, že Trump povedal Macronovi, že by sa nemal zúčastniť na stretnutí so Zelenským
Zilinka to robi na zaklade svojej funkcie.
Rozhodol sa ze GP nebude konat, len cakat na "vysluhovy dochodok".
Sajrajt co tam nema co hladat
To si prestrelil az az.
Tak 0,08
Migal ty s Huliakom mate jasnu buducnost
Smetisko.
To neviem ani potvrdit ani vyvratit, lebo som nevidel ani sekundu.
No ak to pisal nejaky progresivec tak ti verim, ze vykrutili dejinam ruky.
Preto nanho neustale robite reklamu?
Pravda je ako reklamne oddelenie Markrizy.
Nastastie ja Markrizu nepotrebujem zapnut aky je rok dlhy.
Rusi nemozu nastupit, Izrael je na tom fasa.
Pocuvaj plochonohy 50 kilovy buzik, pojdes do nich strielat s gumipuskou, ci len si husty za monitorom?
Odporúčame