To neboli poistky, to teba vyhodilo ako Virsika.
Akurat ty si sa vratil
To neboli poistky, to teba vyhodilo ako Virsika.
Akurat ty si sa vratil
Podla mna ty si slusneho cloveka nestretol.
Vlastizrada je svinstvo.
Tam su palky ze ani v dochodkovom veku nevylezie.
Aj Hegera a Kacera.
Na mol
Grindil a sankcie v praxi.
Liberalni demokrati, slnieckari a progresivci spat na stromy.
Chamtrails:-)))))
Naďovu vojenskú pomoc Ukrajine a darovanie slovenskej munície banderovskému režimu už rieši aj Európska prokuratúra. „Vedieme trestné stíhanie pre poškodzovanie finančných záujmov EÚ a ďalšie trestné činy,“ informoval prokurátor Európskej prokuratúry Juraj Novocký
Teraz by to nazval lockdown, je tupy ako Remisova.
Hlupaci na zapade ani netusia co vymysliet, aby ludi ojekabatili ze sankcie demoluju staty zapadu.
Ste v predeli magori.
Nejaky sudruh z EU neporucil vetru a dazdu.
Evidentne nestiha.
Proteho ho chcu rozsirovat
Ty si diskutuja spolocnost?:-))))
Transsaharský plynovod by mal po dokončení prepraviť miliardy metrov kubických nigérijského plynu do Alžírska. Odtiaľ by plyn mohla odoberať Európska únia, pretože z Alžírska vedie do Talianska plynovod TransMed.
O com tliachas?
To su vztahy a nie ked Kacer chodil grcat za Dunaj co vychlastal
Vidlak v Blave.
A co Ocova?
Prestalo fukat a svietit.
Gazu net.
Chces povedat ze chalani zo zemlianky niekde v Azii dokazali vypnut vrchol civilizacie a prilahleho vesmiru, v liberalnej demokracii EU?
To akoze vykonali cipmi z pracok?
Takze uz nie kyberneticky utok ale meteorologicky jav?
Ej ale skusate ofce nevyplasit.
Pisal som o tom davnejsie, ked ludom kazali robit si zasoby.
Hladat sa mi to nechce.
Uz dochadza plyn a EU cakaju tieto vypadky na castej baze.
Von Pfizerova preto chcela aby si Europania robili zasoby.
EU doplaca na sankcie a padne na hubu
Odporúčame