Nebudes ty hlupy Jano?
Nebudes ty hlupy Jano?
Cernochova vyzera to tak ze im to pomohlo ako mrtvemu kabat.
Aj ja by som chcel vysluhovy dochodok za nic nerobenie.
Komunisti mozu ponozky fajcit.
Za tu hrubku co sposobil ako trener by som ho odvolal.
Vyriesili to za trenera.
To je OK ale prehrali.
Rusku sa to nestane.
Citis ten rozdiel?
https://www1.pluska.sk/magazin/zaujimavosti/…
Toto je skromnost sudruhovia.
Napisat o chalanovi s retazmi na krku a zivote kde nepouzil a nezarobil ani cent, ze je skromny?
Chce to riadnu davku strateneho zmyslu pre realitu.
Debata s tebou je strata casu
Podotykam uz 12 rokov
Ani deti take hluposti zo seba nedostanu
Ved najbohatsi muz sveta, aspon tak pisu vase neoliberalne dennislcky
To sa o zapade neda povedat, preti vzdy s Ruskom narazi a rozbije si papulu.
Rus dakuje za drahu ropu a plyn.
Niekedy ho chceli znicit lacnou ropu.
Nevydalo.
Tak skrachuje ci vyvrazdi?
To su chcimirove dristy
Prosim vas sudruhovia a kedy vlastne skrachovalo?
Od roku 2014 to pocuvam kazdy rok.
Odporúčame