Prajem ti prijemne sviatky.
Prajem ti prijemne sviatky.
Ovca isiel do NHL az 20 rocny. Bol Tam raz Lock out 2004 a raz vyluka 2012. Este aj pocas covidu sa nehralo takze prisiel o minimalne 100 golov ak to spocitame.
A to este pridam skvelych hracov zo Svajciarska, Nemecka ktori dnes nahradzaju Slovakov. Kde za Gretzkeho ery sa tam dostal Slovinec dnes kapitan muzstva a lider.
Inac aj styl hry bol v NHL iny pred prichodom hracov z vychidneho bloku.
Mali tam bitkarov ktori boli hokejovo slabucki.
Dnes je NHL radost pozerat, bez hokejoveho talentu sa tam nema sancu nikto dostat, krasne, kombinacne a rychle.
Bezpochyby je to najlepsia liga sveta.
Jeden z faktorov je, ze Gretzky vyse pol kariery nehral proti Rusom, Slovakom a Cechom.
Ak prisli Rusi do NHL tak sa museli menit statistiky pre "novacikov" a taky Detroit prvu rusku patku zamerne rozhadzoval aby superi neprisli na to, preco si z nich robia kuzelky.
No v kazdom pripade dole klobuk pred Gretzkym, hoc Ofca ma krajsiu zenu a preto sa k nej Gretzky tlaci:-)))
Simecka totalitu miluje.
Sudca nevyhovel návrhu prokurátora a prepustil obvineného D. B. zo zadržania na slobodu, keďže nebolo jednoznačne preukázané, že obvinený po prepustení zo zadržania vo februári 2025 porušil zákaz zverejňovať príspevky s nenávistným obsahom
Keby to bola pravda teba prveho zastreli.
No bojim sa ze ti klamal a bojoval za nackov, inac si neviem predstavit od koho si zdedil nacizmus.
Nesir nenavistne statusy, ani Bombic to nerobi.
To su ti ktori sa podielali na Majdane a potom vyvrazdovali na Donbase 8 rokov, kym neprisiel Rus a teraz vyplakavaju.
Zakvical si ako prvy
Nezverejnuj nenavistne prispevky.
Ani Bombic to nerobi.
Co sa stane ked Ukrajina kapituluje?
Rusko pripravuje vlastný Norimberg pre ozbrojené sily Ukrajiny a agentov MI6
Provokatéri a páchatelia zverstiev proti civilistom v Kurskej oblasti budú postavení pred súd v Moskve. V rozhovore s televíznym moderátorom a blogerom Andrewom Napolitanom to povedal americký politológ Gilbert Doctorow, uvádza PolitNavigator. “Všetky tieto zverstvá vysielajú v televízii. Pripravujú sa na niečo ako ich vlastný Norimberský proces, ktorý sa bude konať na konci. Chystajú sa zajať a v Moskve súdiť tých, ktorí tieto zverstvá páchajú, bez ohľadu na to, koľko ich je,” povedal Doctorow.
Šéf ruskej zahraničnej rozviedky Naryškin varoval štáty NATO pred vážnymi následkami zvyšujúcej sa vojenskej aktivity pri hraniciach Ruska a Bieloruska. Ak dôjde zo strany znacifikovaných členských štátov Severoatlantickej aliancie k agresii, príde okamžite odpoveď, ktorá podľa neho zasiahne predovšetkým štekajúce Poľsko a Pobaltie
Preco sa tu miestna uderka ukronacistov neodbavuje?
Halooooo Simecka, Nad, podme odsudit utok a verejne.
Ste tak 3 dni pozadu.
Nevadi
Nikdy.
Iba ukronacistov velebiacich spinu Banderu.
Odporúčame