Degresivec toto vo Viedni neskusaj, tam pre uchylky nemaju pochopenie.
Degresivec toto vo Viedni neskusaj, tam pre uchylky nemaju pochopenie.
Kempka si si isty ze si na spravnej strane?
Chory svet.
A skláři nebudou mít co žrát.
Nebude.
Blavacka kaviaren dnes ospravedlnuje Banderovcov a nacisticke spiny.
Ti co tam organizuju pochody SS Waffen.
Nacisti z Pobaltskych Vymiratov sa nezapru.
Co dodat.
Svetlejsie zajtrajsky nas necakaju este hodne rokov.
Lenze Rusko je multikulturna krajina co vyplyva aj z jej rozlohy a je tomu storocia.
My tu robime socialne experimenty.
Navlacime moslimov a potom im pred nosy strkame duhove handry.
A skláři nebudou mít co žrát.
Gratulujeme a tlieskame.
Ak tuziye po tom aj v Blave, volte PS.
Návrh ústavného zákona o odstrele medveďov je nechutný populizmus
Ano ked to Budaj nechal premnozit.
Ak sa v Nemecku dostane k moci AFD tak utoky krimigrantov pripises im?
PS bude obhajovat medveda
Kyjev 29. júla (TASR) - Podľa najnovších odhadov OSN si tzv. protiteroristická operácia (ATO) na východe Ukrajiny vyžiadala vyše 6800 mŕtvych a 17.000 zranených, informovala dnes agentúra Ukrinform.
Fotku?
Obete nestacia?
Takze schvalujes rusku operaciu?
Nie.
Je to USA najvacsie zlo na Zemi
Je jedno kto tam je.
Je to najvacsie zlo
Odporúčame