Pre boha, ved tam USB utocilo asi 3x.
Najprv stary fasista Bush a potom mlady.
O com meles.
Jeden dovod bol vymyslene ZHM
Pre boha, ved tam USB utocilo asi 3x.
Najprv stary fasista Bush a potom mlady.
O com meles.
Jeden dovod bol vymyslene ZHM
To co bolo ked USB napadlo Irak.
Nic.
Uránový prevrat: ako Putin pripravil Francúzsko o africké suroviny pre jadrové elektrárne alebo prečo je Macron tak besný k Rusku
Macron v šoku: 1 400 ton uránu z Nigeru pôjde do Ruska
Francúzsko čelí hrozbe straty svojich strategických zásob uránu v dôsledku geopolitického manévru Ruska.
Niger, bývalý kľúčový africký partner Paríža, je pripravený previesť 1400 ton uránového koncentrátu nahromadeného v bani Arlit do Ruska a Číny.
Dohoda by mohla podkopať energetickú bezpečnosť Francúzska, kde 70 % elektriny pochádza z jadrových elektrární.
Ředitel ruské zahraniční rozvědky (SVR) Sergej Naryškin mezitím při návštěvě v Minsku poskytl informace novinářům o mírových rozhovorech mezi Ruskem a USA, přičemž zopakoval, jaké strategické požadavky má Moskva na Ukrajinu v poválečném uspořádání.
V podstatě jsem svědky Závodu míru, který ale nejedou cyklisté na trase mezi NDR, ČSSR a Polskem, nýbrž mezi Bílým domem a Kremlem. A nejede se o medaile, ale o to, jestli v Evropě bude zachován mír, anebo se celý kontinent utopí v ohni 3. světové války, do které ji chtějí vehnat eurosvině z Bruselu a z tzv. evropských liberálních partají rozesetých jako mor po celé Evropě. Pokud se totiž nepodaří uzavřít mír mezi Ruskem a USA, nebude ani mír na Ukrajině, a v konečném důsledku brzy ani v Evropě.
Hlupacik:-))))
Uz ani Ukri to netaja.
Odisiel by som z turnaja.
Hanba na 10 rokov.
Finsky preklad:-)))
Ozran tie fotky co si videl boli cierno biele.
Nechapes?
Nechlastaj
Vela filmov pozeras
Odchytat a poslat Psionkam ale niekde ku Varsave.
Akurat to dviha cenu a ropy na trhu, co skodi aj nam.
Nie tu fotku o ktorej tvrdis ze je tam sive sako.
Tupelo.
Ani ja neviem ci mas mozog, podla textu nie.
Ukaz.
Fajzer co chrani a ruska mrtvolam.
Daj si to do ciernobielej a budes mat sive plochozemec.
Toto ked zistia mimozemstania, tak znicia planetuako nepodarok o civilizaciu.
Pocuvaj ty "danamY" co tu este robis?
V USA ta cakaju.
Toto bola plocha Zem, ci 72 pohlavi?
Odporúčame