Isli sme nad ramec a mali tvrdsie opatrenia.
Asi taky matovicov clovek.
No a liberali zas skacu ze slabe opatrenia.
Isli sme nad ramec a mali tvrdsie opatrenia.
Asi taky matovicov clovek.
No a liberali zas skacu ze slabe opatrenia.
Zeby si ppzeral ciernobielu foto?
Európska komisia skúma právne možnosti, ktoré by európskym spoločnostiam umožnili porušiť dlhodobé zmluvy o plyne s Ruskom bez toho, aby museli platiť obrovské pokuty.
Spoločnosti sú v beznádejnej situácii.
Potom, čo sa ocitli pred bankrotom, podobne ako nemecká Isdera, jedinečná spoločnosť, ktorá nedávno zanikla, im ponúknu americký plyn.
Drahšie? No áno.
Nerentabilné? Chcete úplne zatvoriť?
Zdá sa, že Európska komisia jednoducho likviduje EÚ.
Zámerne, metodicky, salámovou metódou...
Kultúrne a nábožensky sa jej to už podarilo, momentálne sa rieši ekonomika a výmena obyvateľstva!
No a niektori tu vyblakuju ze to nici Fico:-)))
V smere na Sumy pokračuje ruská armáda v útočných operáciách a vytláča sily NATO a Ukrowehrmachtu z pohraničnej oblasti a presúva boje na Sumskú oblasť. Hoci NATOvské velenie v Nemecku (tvrdí Zalužnyj) a aj to, čo zomiera v Sumy (Lavrov potvrtdzuje) sa snažia vyslať posily, pomaly ale isto sa front hýbe v nimi neželanom smere.
Ruské drony tu kontrolujú prístupové cesty a napríklad boli zničené sklady v dedine Miropoľle v Sumskej oblasti, ktorý využívajú NATOvci ako logistický uzol na udržanie tých dvoch ulíc v Gornali.
NATO dostava nakladacku
Prizivnicky mimovladkar tak sa vyjadrujes o slusnych ludoch s pracovnymi navykmi, ktore ty nemas?
Hanbi sa
Opat nejake lupeze progresivnych zlocincov.
Tliachas.hluposti nazzi propagandy.
Poľsko a Česko chcú spoločne presadiť zákaz pohybu ruských diplomatov v schengenskom priestore
Zahajlovat ste zabudli.
Drahe energie a Matovicove zadlzenie s naslednou konsolidaciou prinasa ovocie
Jasajte ukrofili, toto ste chceli a hovorili ste ze ste si ochotni priplatit
Super
Toto Putin len tak nerozchodi.
Davame mu ranu istoty, ako povedal Mesik, krach Ruska sa blizi.
Halooooo Simecka, Nad podme odsudit utok na Kursk.
Napisat o Slavkovskom ze drevo, chce riadnu davku progresivneho liberalneho vnimania sveta
V presilovke sa goly nerataju?
Novinka
Nestal by som tam.
Nemam zmluvu s Montrealom.
Vyzyvam Simecku a Nada aby odsudili utok na civilistov v Kursku.
Neveris odbornikom a lekarom?
To je cesta k dezolatstvu.
Trafil ho puk.
No aj postavit sa treba vediet:-))
Tu vojnu zacali americania v roku 2014.
Aj Adolf sa pripravoval na obranu
Odporúčame