Ozaj dufas ze tvoje hluposti sa niekoho mozu dotknut?:-))))
Ozaj dufas ze tvoje hluposti sa niekoho mozu dotknut?:-))))
Jasne a nacisti z Azova su na dovolenke v Nemecku.
Myslim ze nastal skor kolaps zurnalistiky.
Na oblohe lieta ruské letectvo na pomoc pozemným silám.
◽️ V blízkosti útočiacich jednotiek postupujú nepriateľské Patrioty, S-300 a Buky, aby zabránili vzdušnej ruskej podpore
◽️ Príprava útoku NATO bola veľmi dobrá, Ukrowehrmacht úspešne postupuje.
Neboj sa, oligarchovia z USA si najdu dallsiu zabavku na okradnutie ludi.
Predtym plandemia, teraz sankcie a zbrane, potom opat niekto navari polievku z nejakeho cicavca.
Kubo a to pisali na Nku?
Zda sa ze upustili od zlozvyku jedavat.
Uz zas Kubo.
To nemaju podla Nada uz 2 roky
Este raz nedouk.
Co Rus mal s vysokou skolou?
Furt sa vyhovarate ako Budaj na komunistov, pritom bol iba hlupak.
Kde v 68 Rusi zatykali a popravovali?
V 68 zomrelo asi 100 ludi aj to vacsina bola dosledok nestastnych nehod a zrazok s tazkou technikou.
To pri demokratickom proteste Zltych viest bolo tolko obeti a zranenych.
Progresivci z duse nenavidia demokraciu.
Aky mas zivotny ciel?
Citát:
"Tri najväčšie mestá Británie majú teraz biele menšiny"
Jeden zo šiestich obyvateľov Anglostanu sa už narodil v zahraničí, pričom pred pár rokmi mal zahraničný pôvod každý ôsmy. Zmena je extrémne rýchla.
Onedlho bude mať atómové zbrane ďalšia krajina s islamskou vládou...
Voliči teda hlasovali za Orbána, ktorý potom nasmeroval fungujúcu demokraciu k inému druhu politického usporiadania.
Stale tie iste hluposti a stale kopeme do tych istych..
V Rumunsku demokraciu znasilnili a spinavu ju tahali po zemi, no to je OK.
Tusk ozbrojenym komandom zlikvidovak verejnopravnu TV ale to je OK.
To aj Ukrajina Slovakom
Pocuvaj ak by si sa volal Kotleba uz sedis az scernas.
Ajeje trabant sa vratil.
Elohim potvrdzuje ze progresivcom sa budu upchavat cievy👍💉🐑
K novým úpravám štátnej hymny z majstrovského pera Oskara Rózsu sa už vyjadril kdekto. Ešte aj taký kultúrny analfabet, akým je kaviarenský pičúz Samuel Marec. A veruže sme si užili sprostostí.
Azda najviac ma pobavilo tvrdenie, že zaradením samostatného akordu na úvod hymny sa opičíme po Rusoch, lebo aj ich hymna je uvedená na scénu solitérnym akordom. Tak teda neviem, ale potom sa po Rusoch opičia napríklad aj Nemci, Rumuni, Portugalčania? Ich hymna sa tiež začína odsadeným akordom. Podľa mojej mienky ide o bežný kompozičný postup a vždy má nejaký hudobný kontext. Napríklad vo verzii Oskara Rózsu ide o molový akord na začiatku a durový na konci hymny; teda prechod od pochmúrnej k radostnej emócii
Banderovsky nacek bezpochyby Heger.
Vrieskal Slava Ukrajine ako posledna banderovska spina.
Odporúčame