Kazdy takto pristupuje k poddanym.
Bol len uzitocny idiot pre USA a pre Rusko nikto.
Kazdy takto pristupuje k poddanym.
Bol len uzitocny idiot pre USA a pre Rusko nikto.
V dnesnom turbolentnom svete by si uz nepipol.
Nema ten rozmer ako Fico, opat by sa len ukryl na jednu sttanu
Ved ano .
Z nahravok currilovskej mafie vyplynulo ze maju za ulohu odstranit opoziciu a Smer.
Currilovska mafia sa tetaz ukryva za sukne svojich zien.
Musim ta sklamat.
Az po As.
Ano ale ak to postavi sud na uroven IS, tak hadam nikto nebude pozadovat zatknutie Putina na zaklade vyrokov teroristickej organizacie ze?
No a to Trump este dlazdi cestu Putinovi na Slovensko.
Novozvolený prezident Donald Trump plánuje uvaliť ochromujúce sankcie na Medzinárodný trestný súd (ICC) v Haagu ihneď po nástupe do funkcie, informovali Israel Hayom zdroje blízke tejto záležitosti. Tieto dekréty by mohli byť oznámené hneď 21. januára, len deň po jeho inaugurácii.
Balík sankcií bude zameraný tak na jednotlivých zamestnancov ICC vrátane sudcov a prokurátorov, ako aj na inštitúciu ako celok. Administratíva má v úmysle označiť ICC za organizáciu, ktorá ohrozuje záujmy USA, pričom použije postupy určovania podobné tým, ktoré používa Ministerstvo zahraničných vecí USA pre teroristické organizácie na celom svete.
Toto označenie bude znamenať vážne obmedzenia pre každého spojeného s činnosťou súdu.
Fico nebude vybavovat ziadny mier.
Tu sa len podpise Jalta 2:-)))
Ved nebud dezorientovany.
Fico to tvrdil od zaciatku
Zandar a preco nam to neposunies?
Sudruh bojujuci za slobodu a demokraciu aky skandal sposobil Fico?
Ze sa slobodne ubytoval?
Nielen o závistlivosti spomínaných „žurnalistov“, ale aj o ich škodoradostnej povahe. Veď sa chopia čohokoľvek, len aby mohli vysmiať svojho názorového oponenta, v tomto prípade predsedu vlády. A pritom nekopli ani tak doňho, veď Fico nezariaďoval hotel v ktorom je ubytovaný, ako do vkusových preferencií inej civilizácie. Tým sami sebe vystavili vizitku, že nedokážu rešpektovať kultúrnu inakosť, a na iný svet sa pozerajú zvrchu, cez neokoloniálnu prizmu: Iba náš vkus je ten jediný správny! Chceli vysmiať Ficov vkus, ale v skutočnosti pourážali estetické preferencie Aziatov.
Tak ako to už v prípade argumentov liberálov zvykne byť, celé je to zároveň žalostné, a zároveň na smiech.
Liberáli a slniečkari zdieľajú na internete fotografie apartmánu z hotela vo vietnamskom Hanoji, kde sa má momentálne zdržiavať Robert Fico. Najznámejší slovenský „emigrant“ Arpád Soltész okamžite zneužil informáciu na povrchný útok, založený na subjektívnom estetickom súde: Ubytovacie priestory premiéra v ňom evokujú „fascinujúco vytríbený nevkus“…
Pravda, o vkuse sa dá sporiť. Soltész však mylne spája vietnamské hoteliérstvo s osobou Roberta Fica (čo je, mimochodom, opäť neplatný argument ad hominem), a to nevyberavými slovami.
Medzi nimi istý Jakub Goda z denníka N. Ten tiež kádruje Fica na základe nábytku. Menuje premiéra v jednej línii s Mojsejovou, Plačkovou a Kočnerom. Vraj „vkus sa nedá kúpiť za žiadne peniaze.“
Ked vsak Fico slobodne pojde do Ruska, tak ho chcu nedemokraticky zvrhnut
Tolko ku demokracii a slobode v podani totalitnych magorov.
Ak by mohli postavia plot na vychode Slovenska a strielaju ludi co chcu navstivit Rusko.
Podla mna by si sa mal liecit.
Berbockovej odmietli podať ruku
Noví sýrski predstavitelia odmietli podať ruku nemeckej ministerke zahraničných vecí Annelene Berbockovej, ktorá včera pricestovala do Damasku
Bola to skutočná urážka našej ministerky zahraničných vecí,“ píše denník Bild.
Progresivci, uz aj teroristi vami opovrhuju.
Blinkena v Cine privitali ako turistu:-))))
To Fica privitali v Cine ako premiera.
Tvoja hlava je proruska.
Zandar aspon vtedy nekradni v lese.
Za iniciatívou Mier Ukrajine stojí napríklad poslankyňa mestského zastupiteľstva v Bratislave, istá Lucia Štasselová. Jej články nájdete napríklad na webe Denníka N. Jej kolegyňou je Lucia Kuzminová Rosáková – na titulke facebookového profilu má foto Čaputovej, ktorá zasneným pohľadom obdivuje Havlovu podobizeň…
Toľko o mentálnej výbave týchto indivíduí, ktoré zjavne podliehajú emocionálnej instabilite. Čo títo ľudia dokázali? Čo urobili pre našu vlasť, ktorú označujú chladnokrvne ako „krajinu“? Vedia len vykrikovať „My sme Európa!“
Krikľúni nemajú čo zadávať štátu, ako má byť riadený. Oni nemajú mandát riešiť našu domácu ani zahraničnú politiku. Tento mandát dostala vláda – občania rozhodli, hovorí sa tomu demokracia. Pokiaľ sa niekto nedokáže zmieriť s výsledkom demokratických volieb, nech sa odsťahuje – aj to je, napokon, jedno z jeho občianskych práv a slobôd…
Ale nech nám tu neburcujú našich dobrých susedov a priateľov do pouličných nepokojov!
Odporúčame