Klames ako Caputova
Klames ako Caputova
Ved mazali progresivci z fakebuku.
Dobre rano
Danka preco chces vesat?
Ved mazal progresivny Fakebuuk
Nezabudaj, strielal fanusik PS, ktoreho pod podiom hecoval Simpecka.
Narazit ozraty do gerantofila Seligu a chciet ujst, no mat smolu na progresivne auto, ktore policiu zavola.
Nemat zaplatenu havarijnu ani STK.
Tak?
Nezabudaj, strielal progresivec spod podia Simpecku
Progresívec Spišiak zverejnil fotku Dankovho zdemolovaného auta. Hovorkyňou poisťovne, z ktorej pochádza uniknutá fotografia, je Lipšicova manželka Beáta
Bejatka manzel ti sklati aj muchu za letu a ty tak usilovne pomahas?
No a najvacsi gol by bol keby sa tu stretol s Putinom.
Nase progrrsivne filcky by odpadavali v uliciach.
Hej trciaca z Putinovej rury.
Nepochopis ze?
Fico facka Simpecku a Demokratov raz z jednej, raz z druhej, raz z tretej aj stvrtej strany.
Proste politika na 4 svetove strany:-))))
Ich otec sluzil a ich dedo hajloval
Chudak zmatene progresivne telce.
Nepochopili 4 svetove strany, ked oni chcu sluzit len jednemu panovi, ich sluzil aj ich dedo hajloval.
A zrazu byt slobodny? Preco?
Kto ta drzi?
Preco neutekas za lepsim zivotom?
Tam ti socialku nedaju?
To nas Fico taha do USA?
Ved sa zamocime v oceane.
Lebo bol aj za Putinom.
Chcapes rozdiel jednobunkovec?
Americka agentka.
Mozem.
Za iniciatívou Mier Ukrajine stojí napríklad poslankyňa mestského zastupiteľstva v Bratislave, istá Lucia Štasselová. Jej články nájdete napríklad na webe Denníka N. Jej kolegyňou je Lucia Kuzminová Rosáková – na titulke facebookového profilu má foto Čaputovej, ktorá zasneným pohľadom obdivuje Havlovu podobizeň…
Toľko o mentálnej výbave týchto indivíduí, ktoré zjavne podliehajú emocionálnej instabilite. Čo títo ľudia dokázali? Čo urobili pre našu vlasť, ktorú označujú chladnokrvne ako „krajinu“? Vedia len vykrikovať „My sme Európa!“
Krikľúni nemajú čo zadávať štátu, ako má byť riadený. Oni nemajú mandát riešiť našu domácu ani zahraničnú politiku. Tento mandát dostala vláda – občania rozhodli, hovorí sa tomu demokracia. Pokiaľ sa niekto nedokáže zmieriť s výsledkom demokratických volieb, nech sa odsťahuje – aj to je, napokon, jedno z jeho občianskych práv a slobôd…
Ale nech nám tu neburcujú našich dobrých susedov a priateľov do pouličných nepokojov!
Odporúčame