Ukrajinci na to ze vam Fico ide sahnut na peniaze a este dialnicne si budete platit, doslo vas malo
Ukrajinci na to ze vam Fico ide sahnut na peniaze a este dialnicne si budete platit, doslo vas malo
No vidis ako si si to zdovodnil.
S americkymi co?
Ffuuuu mam pocit ze opice chcimirovske sa vratili z protestu a zamorili diskusiu.
Jaj ci len skoncili spravy na Markrize:-))))
No co idioti co bol hlavny motiv?
Co pozadujete?
Nezaplatili.
Stetka to robi zasadne za peniaze a pre kazdeho.
To je mantra u vas na Nku.
Ked debilni ukrajinci na Slovensku uprednostili nakupy:-))(
Sudruh rozhodujuci je pol rok?
Ak tam pojde Trump tak napises ale do pol roka od Ficovej navstevy?
Progresivci ponizujuce ist na ulicu obleceny ako zena s hadicou od vysavaca na Pride.
Nie navstivit najsilnejsieho muza planety:-))
Ked tam bol rakusky premier bolo to demokraticke a velke?
Viac nadavaj.
Ukazujes svoju frustraciu:-)))
Chcimirovia uz niekto vie co pozadovali?
Aj Rusko je Europa:-))
1/3 ujrajinskych pristahovalcov.
Tu vasu poznam.
Chudak Polsko napadlo Slovensko a Rusi nas okupovali od roku 1948:-)))
Magori
Mier Palestine?
Tym si sorosovci nenaklonia panov:-)))
Progresivci nehrabte sa v historii, ste tam strateni ako Plavakova v pohlaviach
Co myslis vychodne Slovensko patri vychodu, alebo Slovensku?
Odporúčame