Moesam sa ti do prace?
To vy chcete mier chcimirovia.
Preto ste vcera hopsali a prekrikovali sa v blbostiach
Progresivci nas chcu izolovat ako komunisti pred rokom 89.
Nadavaju na Fica lebo vo Vietname si uziva gyc, pritom len progresivec nechape inu kulturu a vysmieva sa z nej, lebo netusi co je inakost.
Nedovolme progresivcom aby nas vratili totalitnym zmyslanim spat.
Chceme progres a nie degres.
Politika na 4 svetove strany.
Vy totalitni blazni to nepochopite, musite stale niekomu sluzit.
Chcete nas izolovat ako komunisti
Bud sa opustil alebo sfetoval.
Ved to organizovalo zdruzenie Mier pre Ukrajinu
Co ste si vyhopsali chcimirovia?
Nie uz skoncilo po sankciach v roku 2014:-)))
Ak ste v minulom roku kupovali veľké 250 gramové maslo, vyberali ste si mimo zľavy medzi 2 € až 2,70 €. Dnes sa horná suma pohybuje okolo štyroch eur, nájde sa aj 4,25 €
V Kolbasove.
Tam si uctia pamiatku Banderu, ktory tam nechal vyvrazdit Slovakov.
Ano Anti Sorosa.
Ved preto ste sorosovsky odpad.
Aky luxusny?
Soltesz tvrdi:
Najznámejší slovenský „emigrant“ Arpád Soltész okamžite zneužil informáciu na povrchný útok, založený na subjektívnom estetickom súde: Ubytovacie priestory premiéra v ňom evokujú „fascinujúco vytríbený nevkus“…
Pravda, o vkuse sa dá sporiť. Soltész však mylne spája vietnamské hoteliérstvo s osobou Roberta Fica (čo je, mimochodom, opäť neplatný argument ad hominem), a to nevyberavými slovami. Označuje ho totiž (rafinovane alibisticky, teda bez toho, aby ho konkrétne menoval) za „duševného bezzemka s feudálnymi ambíciami“.
„Môžeš dostať sedliaka do paláca, ale palác do sedliaka nedostaneš nikdy,“ dodáva na záver svojho nového statusu na sieti Facebook.
Odporúčame