Ja nic.
Budem sediet doma v teple.
No pytam sa co chcete dosiahnut?
Ja nic.
Budem sediet doma v teple.
No pytam sa co chcete dosiahnut?
Tak ze nas pripravili.
Ak by rozmyslal kazdy ako nacista a ty tak sa do Europy plyn nedostane.
Napriklad ani k tebe domov.
Dobre chcimirovia a teraz vazne, co chcete dosiahnut?
Ved to maju v nazve.
Ale chcu mier Ukrajine ci?
Cize chcimirovia?
To chcu tvrdit ze zdruzenie je chcimirovske?
To znaci proputinovske.
Dobre a ciel skakania v uliciach?
NATo doslo tam kde Hitler
Je cas sa stiahnut
Teraz nas pripravili o 500 milionov
Ze chcel porazit Rusko
Zamiluj si slovencinu.
Mas v nej zasadne problemy.
Urcite nejake spinave sorosove filcky co prisli o peniaze.
Ty si podporovatel banderu Zelenskeho a bolsevika Pavka?
To je blbost.
Nepodporoval si ani Irak ani Srbsko a to ti rezim v Iraku ani v Srbsku neublizoval ako banderovske spiny na Ukrajine.
Z Ukrajiny .
Banderovska luza by tam vrazdila dalej ako predtym kym tam ruska armada nevstupila.
Banderovci beru vsetko z ulice.
Su ako cervene eso.
Ako?
Ja som ta od plynu neodstavil.
Bol to nacista a banderovska prasina Zelensky.
Kazdy slusny Slovak si praje koniac banderovskej mrzkej luzy na Ukrajine.
Bozpochyby chunta skodi Slovensku aj EU.
Chcu definitivnu kapitulaciu Ukrajiny
Odporúčame