No kto dnes najviac naplul na Fica?
No kto dnes najviac naplul na Fica?
Aj Scholz a Trump tam pjdu zradzat?
Progresivci a liberali robia "opozicnu" politiku .
Vsetko neguju, aj keby to malo hlavu a patu.
Zlomovy prejav Fialu:-))))
Progresivne ladeny
Bandera nam odpoji plyn a progresivec by isiel tomu nacistickemu darebakovi za to podakovat.
Ste horsi ako lacna slapka, ani ta by sa tak nezhadzovala.
Za sociku by Grohling branil komunisticky rezim vsetkymi silami
Za vsetko by mohol vonkajsi nepriatel.
Grohling teba keby banderovci pretiahli, tak to zvalis na Putina.
Vy v osade ste takmer kazdy?
Kto sa smeje?
My to chvalime ze zviditelnuje Slovensko a Simpeckovci sa opustaju.
Simpecka len ukazal ako nedorastol do politickych nohavic.
Preto kvicia Simpeckovci
Co robil Matavic ked sa to dialo?
Mrskal pastickami a sparal sa ti v nose.
Mam pocit ze Simpeckovi stupenci sa opustaju.
Predbiehaju sa kto Ficovi viac vynada a vymysli vacsiu koninu:-)))
Lexaurin v Blave chyba a Penta ten biznis nepodchytila:-)))
Lieky nezabrali?
Ukrajinci urobia?
Nieco ako robila Nicholsonova v Kanade?
Co je oklestenie uzemia sudruh?
Je to nieco ako lockdown, ci blekdaun?
Sudruh trosku to rozvin strasne zaujimava tema:-))))
V USA už konajú: Kedy sa Slovenská republika zmôže na razantné kroky voči demagógom?
Nekladiem len rečnícku otázku – v USA sa veci s novým prezidentom dávajú do pohybu. V decembri totiž skončila vládna agentúra zameraná na sledovanie zahraničných dezinformácií, Global Engagement Center (GEC). Doposiaľ zamestnávala stodvadsať ľudí pri šesťdesiat miliónovom ročnom rozpočte. Slušná pálka na pracovnú náplň, ktorá spočíva v čítaní a cenzurovaní online textov, čo poviete?
Títo ľudia by v rámci boja za ochranu slobody prejavu najradšej bojovali tak, že by preventívne slobodu prejavu obmedzili – pravda, podľa vlastného „kľúča“…
Elon Musk označil GEC za najhorší príklad „vládnej cenzúry“ a „mediálne manipulácie“.
Afganistan od USA za 3 dni.
Toto stale spominate?
Ano a dnes je tam konecne demokracia.
Bývalá tenisová svetová 24. Martin Kližan sa na sociálnej sieti vyjadril k opozičným protestom, ktoré začali po zahraničnej ceste predsedu vlády Roberta Fica v Ruskej federácii, kde sa stretol priamo s ruským lídrom Vladimirom Putinom a diskutoval s ním o dodávach plynu a ukončení vojenského konfliktu na Ukrajine.
“Idem z fitka a čítal som, že je protest. Rýchlo, rýchlo, idem na protest, lebo Fico išiel k Putinovi… Vám to musí dobre je*** na tie hlavy, čo?“ Vyhlásil Kližan v živom vysielaní na soicálnej sieti.
Asi tak
Odporúčame