Lebo si Rusi poradia sami.
Lebo si Rusi poradia sami.
Dufam ze aj Orban sa prida.
Na Slovakoch sa nikto odbavovat nebude, mal si ukoncit vojnu na Donbase ako si sluboval Ukrajincom, ktorych terqz strkas do mlynceka tu odlud.
Fico ved mu odpovedz.
Skoncili platne zmluvy, dalej nepredlzujeme.
Lala ho banderu zakvical.
Kubo tu o gramatike?
To si robis srandu zo seba?
To bolo pokracovanie clanku, len kvoli 1000 znakov nevoslo.
Na co sa zhadzujes pred kamosmi trolmi?
Spadli masky a ukázalo sa, kto tu je (sú) skutoční fašisti, kto chce vojnu a kto chce mier.
Si negramotny?
Daj text do gugla a najde ti.
To fakt ste tak hlupi?
Vies co znamena aktivne?
Zaves nad postel:-))))
Skody nam pacha nacisticky rezim na Ukrajine, ktory bude dufajme v najblizsiom case denacifikovany.
Nic.
Ze konecne ich prestaneme dotovat, kym ich pohlavari si do nas utieraju nacisticke bagandze.
Ty si neplula zenska?
No kto dnes najviac naplul na Fica?
Aj Scholz a Trump tam pjdu zradzat?
Progresivci a liberali robia "opozicnu" politiku .
Vsetko neguju, aj keby to malo hlavu a patu.
Zlomovy prejav Fialu:-))))
Progresivne ladeny
Odporúčame