A to nekradneme a nelupime po celom svete.
Skor okradaju nas
A to nekradneme a nelupime po celom svete.
Skor okradaju nas
Produkcia ruského plynu podľa šéfa Gazpromu vzrástla v roku 2024 o viac ako 60 miliárd metrov kubických. Vývoz ruského plynu do Európy plynovodmi stúpol tento rok o 13 percent
Eurosojuz sa hra na co?
Ten nacisticky odpad z Kyjeva sa ide pomstit iba nam?
EU musi dat prec ruky od banderovcov, rusky plyn EU potrebuje.
Zahajlovat si zabudol
Opat progresivec vysvetluje historiu.
Ty si sfetovany?
Ano bandorovec Zelensky miluje zidov ako kazdy banderovec:-)))
Oproti zapadne.u rozhodne.
Ako Francuzom, Spanielom a dalsim.
Samozrejme aj Cechom s bolsevikom Pavkom
Uz aby banderovec skapal.
Skodi Slovensku.
Ak sa k moci dostane normalna vlada, opat nam moze prudit lacny plyn.
Nie nedali.
Este aj dnes klames.
Nebol za Zelenskym.
Partisan nezabudni na deti Rusov.
Mne je jedno cim trpis a preco obdivujes 2 S
Ale clanok je o bezdomovcoch v USA.
Ty stale svojich Rusov
Furt beries ten toletny papier.
Stale musis prepocitat co si za to dovolis.
V USA nemas na najom.
Rozumiete zakaldnym veciam?
Akurat porovnavas mesto so statom
Pre progresivca nepodstatne.
Francúzska ministerka poradila bezdomovcom, aby v mrazoch ostali doma
https://www.ta3.com/clanok/7989/francuzska-m…
Ked na zapade sa to nemoze stat, tam hlupost vyhrava aj nad zimou.
Spojené státy dostaly studenou sprchu. Statistický úřad oznámil, že pod hranici chudoby spadlo loni 44 milionů Američanů. To je nejvíce za posledních 51 let, kdy se tento ukazatel měří.
https://www.idnes.cz/ekonomika/zahranicni/us…
To nie je o chudobe ale bezdomovcoch
A co henti
Este aj to das propagandisticky clanok z roku 2017 ked Ruskp malo skrachovat
Odporúčame