Dnes je progresivec mlateny z kazdej strany.
Je to chudak ktoreho mi zacina byt luto:-)))
Pod stromcek dostanete Matriosku dementi.
Dnes je progresivec mlateny z kazdej strany.
Je to chudak ktoreho mi zacina byt luto:-)))
Pod stromcek dostanete Matriosku dementi.
Skus sa liecit liekmi a nie na forach
Dwmentko a preco by nas obsadzovali?
Ty mas poskodene geny fajzerom, takze najdi si pokoj e miesto kde ta zakopu:-(((
Myslis ze Trump sa tesi na dodavky plynu do USA?Mozno bude riesit tvoje ploche nohy.
Jednoducho daj kontext
Tliacha hluposti z extremistickeho Nka Simecku.
Ja si myslim ze zlocinecka vlada na Ukrajine dostane ultimatum.
Slovensko si poskodzovat nenechame.
Fico vyhlásil, že jeho rokovanie s Putinom bolo reakciou na Zelenského odmietnutie prepravovať ruský plyn cez Ukrajinu na územie Slovenska. Ukrajinský prezident podľa slovenského premiéra finančne poškodzuje Slovensko a kvôli podpore sankcií na ruský jadrový program ohrozuje aj výrobu elektriny v našich atómových elektrárňach
Ale ked niekto ohrozuje bezpecnost Slovenska, to je predsa nepriatel Slovenska.
Kvoli fialkam a prvosienkam
Tu sa progresivna spodina neodbavuje.
Preco?
To len dokazuje ze magorov si drzi od tela
:-)))))
Preco su predrazene?
A nielen elektromobily?
Ty vies ze su to nezmysli
Trump zvazuje sankcie na Slovensko.
Vraj sa nevie zmierit s tym ze Fico ho predbehol:-)))
VW odkazuje ze sa mylis.
Tych co by mali byt v karantene si drzal pekne na konci 10 metroveho stola.
Bud budeme mat plyn my, alebo ani ukrajinci
Zeleny nacek nema vela na vyber
Ked sa stretne s Bibim co napises?
To mas pravdu.
Potecie slovensky.
Odporúčame