Tak preco sa ty spravas ako SSak?
Tak preco sa ty spravas ako SSak?
Takze on je niekto on moze.
Nebol tvoj dedo nacek, nejak segregujes.
Napisal luza Simecka starsi a ostatni ako cez kopirku.
To je co za neonacisticky platok?
Trump pojde tiez kvoli Blahovi plazit sa v Kremli.
Nikto nepride, v teple domova vdaka ruskemu plynu budu varit kapustnicu na ruskom plyne, alebo ruskej elektrine.
Vlastne to navaria s Putinom:-)))
Jasne, dotiahne ju do Ruska.
Np a to progresivna haved vcera citovala politikov z protektoratu Cechy Morava a s bolsevikom na cele.
To nevymyslis, kde liberal dokaze klesnut.
Uz ani oplut ich, skoda slin
Dement a neonacista Ferdo sa pod clankom kde sa Trump tesi na stretnutie s Putinom odbavuje ako nas Rusi obsadia.
Tym magorom normalne media vymietli mozog z hlavy.
Neopustaj sa banderovec
Este raz demente bavime sa o roku 48.
Ak sa chces krutit ako spina Caputova, nebav sa so mnou ale so svojou matkou
Dement ako Ferdo precita nazzi platok Idnes a tliacha ako by sirili pravdu a nie hoaxy.
Klamu ako extremisti z Nka, Sme aj Pravdy.
Tam mas video Medvedeva co tvrdi.
Preco veris hlupakom a nie svojim usiam?
Medvedev nikdy netvrdil dristy ktore siris lebo uveris nackom z Idnes
Ano ale bliakat Slama v kravine je take Caputovske.
Hlupak ved si to over a nezer nazzi propagandu.
Demente kto nas v 45 obsadil?
Nikto.
Kto dostal komunistov k moci?
Cesi ry demente.
Demente pocuvaj.
Nam blizke regiony.
Na Ukrajine .
Necitaj nacisticke platky, robia z teba Simecku
Citas nacisticku propagandu.
Pozri si video a tam tvrdi o obsadeni ich byvalych uzemi na na Ukrajine.
Vam mozgy vymetu lebo si to neviete overit, ste ako tupe ofce
Stohlova kto nas v 45 obsadil?
Do skoly si mal chodit a nie na taske sa smykat progresivec.
Odporúčame