Tam islo o plyn nie ropu
Podľa jeho informácií daňová služba zistila, že Georgescuovu kampaň na sociálnych sieťach platili národní liberáli, ktorých cieľom bolo odlákať voličov od ich súperov – sociálnych demokratov.
Tam islo o plyn nie ropu
Podľa jeho informácií daňová služba zistila, že Georgescuovu kampaň na sociálnych sieťach platili národní liberáli, ktorých cieľom bolo odlákať voličov od ich súperov – sociálnych demokratov.
Lebo auta zdrazeli o 50% kvpli sankciam?
Cina ma aj najvacsie uholne elektrarne.
Ona to nerobi pre greendeal.
Obnovitelbe zdroje vyuziva v autopriemysle v com dominuje.
Este s vysmechom do tvare Trump donuti kupovat drahe media z USA.
A samozrejme priamych dani do EU s cielom dalsej korupcie o ozobracovani europanov.
Lebo lepsie sa vladne chudobnym ako strednej triede.
Nevies ako je to s feudalizmo v Anglicku, princami v SA a oligarchiou v USA?
A vytapas plynom.
Vyhral si prvu cenu saso roka.
Nemecko je dokazom ako sa lezie na hrb.
Ak nefuka, tak odfukuje priemysel do USA.
Progresivec = degres
Európsku ekonomiku čaká apokalypsa. Pôjde ku dnu aj s bývalým blahobytom
Prinášame vám krátený výber z článku Matthewa Karnitschniga, ktorý publikoval v novinách Politico, a ktorý je veľmi nelichotivou predpoveďou ekonomického vývoja v Európe. Matthew Karnitschnig podopiera svoje temné vyhliadky logickou argumentáciou a poukazuje na stále zjavnejšie technologické zaostávanie Europy
Zial Europu ovladli progresivci a prinasaju,degres.
Tliachaju o greendealoch, sankciach a ublizuju progresu.
Toto som napisal par hodin po utoku.
Vodič v Magdeburgu narazil na vianočnom trhu do davu. Dvoch ľudí zabil, desiatky zranil
Zajtra to bude rolnik z AfD.
alCIAda
20.12.2024
23:02
Nemecke zufalstvo vyraba Goebbelsov akp na beziacom pase.
Ani srnka vam uz neuveri presstituti.
Za Zelenskym nejde.
Jano je teraz predator
Uz opat zobres.
Nestaci ti kradnute drevo ?
V SME mozu podsunut aj zhnitu slaamu, zozeru vsetko
Ano ruskych penazi na korupciu.
Vas idol.
Slama v kravine
Ano aj osadnici tvdia ze su ich lesy
Odporúčame