Uz nemame ani plyn ani ropu
Uz nemame ani plyn ani ropu
Nevolil som Fica ale mam radost z jeho prace.
Skvele a famozne
Nevies v roku 2022 si preco predaval za tolko?
Kto bol prezident a premier?:-)))
Bude.
Fico vybavi a tebe drevo zhnije ako stary Biden
https://www.chomutovky.cz/wp-content/uploads…
Tu je v postaveni komunistov o par poschodi vyssie postaveni komunisticky ňok co robil v kontrarozviedke a jeho prasiva zena ako ideologicka v KSC co nerobila ani Gotwaldova manzelka.
Jeden bolsevicky hnus
Zelenskeho nech aj roztrhne.
Je to nacisticky grazel bez buducnosti
Ano a Cintula je mladik
Pocet obeti 0
Zvlastne zariadenie ze?
Pocas spinavej Ruskej okupacie a komunistickej totality na Slovensku od roku 1948
Ved je zabava ako behaju s penou na papuli:-)))
Kiska daval 3 dnovy tyzden na lietadle.
Co nam to dalo, okrem toho ze sa z neho vyklul podvodnik?
Stavim sa, ze budes tvrdit ze mas vysoku skolu
Ach progresivci vy ste strasni hlupaci
Vytahujete historiu a nemate v nej najmensi prehlad presne ako Stohlova.
Aka okupacia bola od roku 1948?
Ved sa nezhadzuj
Prvy by si bliakal na namesti ze Fico sluboval nizke ceny
KGB neexistuje progresivec
Preco by nemal?
Inac nerozumiem tej hysterii.
Ved tam ide Fico, neposiela Stohlovu.
Chudak este pred vianocami maka.
Odporúčame