Tam maju skveleho prezidenta
Tam maju skveleho prezidenta
Ale ty nie si minister hospodarstva ze?
To uz urobila Caputova.
Teraz si uziva provizie.
To nie.
Ved sme ho volili a stal sa nasim premierom.
Onedlho pojde Fico za Trumpom a politika na vsetky strany bude kompletna
Putin by sa s Trumppom mohol dohodnut na sferach vplyvua my by sme mohli opat patrit pod rusku.
Ludia boli milsi a vsetko bolo ludskejsie.
Nechce sa mi.
Pozdrav Fico od nas bratov z Ruska.
Je to pravda z ruskych aktiv aby zahlasoval za vstup krajiny 404 do NATO.
Zial vsetci museli odovzdat telefony ako v mafianskom spolku, aby to nikto nenahral.
V Magderburgu si tiez pochvaluju.
Ukazal nieco uzitocne a nie ako jaternica, ktora ukazala rameno a fajzer
Fico sa tam len informovat ako sa bude za plyn platit.
Cez Ukrajinu
A ved Predator je Bato Jano.
Asi si koleduje o dalsi stop
Uz len spamuje dookola
Dufam ze aj mna tam mas
Ano alebomu profil vyrobili na zakazku
Pridajte banderovci.
Je to slabe:-)))
Odporúčame