To neni Bato.
Vilko tu stale spliecha hluposti.
Bato teraz kupuje simku.
To neni Bato.
Vilko tu stale spliecha hluposti.
Bato teraz kupuje simku.
Nezabudnine komik.
To je ako u nas Kempka.
Tak skusim aj pre progresivcov aby pochopili.
Overili 8 z 34 tisic obeti pocas 7 mesiacov.
Pochopila Tamarka?
Palestínske ženy sa včera večer hromadne zhromaždili proti Palestínskej samospráve, ktorá tento týždeň začala masívne zasahovanie proti miestnym militantným skupinám na Západnom brehu v úzkej koordinácii s Izraelom.
Co sa tam zhoduje s tvojim textom?
Lenze Rusko nazyvate diktatura a USA demokracia:-))))
Tuoela
Úrad vysokého komisára OSN pre ľudské práva (OHCHR) v 32-stranovej správe zverejnenej v piatok spresnil, že OVERIL 8 113 z viac než 34 500 obetí počas prvých siedmich mesiacov vyše roka trvajúcej vojny v Pásme Gazy, a „takmer 70 percent z nich tvorili deti a ženy“. OHCHR túto skutočnosť odsúdil ako „systematické porušovanie základných princípov medzinárodného humanitárneho práva“.
Daj zdroj
Organizácia Spojených národov (OSN) odsúdila v piatok vysoký počet civilných obetí počas izraelskej vojenskej ofenzívy v Pásme Gazy s tým, približne 70 percent obetí tvoria ženy a deti. Vyplýva to z údajov, ktoré sa OSN podľa jej vlastného vyjadrenia podarilo overiť, informuje TASR na základe správ agentúr AFP a Reuters.
Oligarchiu nikdy netrapilo ci tam bude Trump, alebo Kamala.
Kazdy bohaty alebo oligarchiou riadeny politik pracuje pre blaho oligarchie a elity.
Preto si ich tam dosadzuju.
Tu nejde o samotneho bohaca ale o skupinu ktoru krmi z penazi chudoby.
Oligarcha nemoze povedat mam dost, idem robot pre ludi.
Lebo trh ho zhltne.
To je kapitalizmus.
To bude objav ak Matisak zisti ze aj strana PS je oligarxhami riadena strana.
N nasich novinarov "expertov" tu striehnu same prekvapenia:-))))))
Zial je to pravda. Standartne mienkotvorne media su prezitok.
Zvalcovali ich socialne siete a alternativa.
Kym oni chceli pravdu vytvarat, alternativa a soc. siete ju prinasali.
Preto lezia oligarchom v krku a chcu ich rusit.
Matisak zistuje ze USA je oligarchicky stat.
Tlieskam to musel strqvit roky badanim.
Na toto odpoved nedostanes.
Skusal som to 100x
Su ako zacyklene ofce.
Hej ale nemal preco.
Nie sme multikulturna krajina.
V nemocniciach pod kontrolou Alkajdy bude sveta zit.
Tolko nemocnic ako malo Aleppo mozu na zapade zavidiet..tam skoro kazdy den bola zbombardovana posledna nemocnica.
V Libyi tiez "politologovia, experti", anal ytici sa vytesovali z padu Kadafiho rezimu.
Dodnes je z Lybie cierna diera, vykladna skrina zapadneho terorizmu.
Ste hlupaci.
Bude sa kajat ako stary Simecka v pripade Iraku.
Su to ludia bez chrbtice.
Odporúčame