Izrael co brani v Syrii?
Porozmyslaj a tak odpovedaj.
Izrael co brani v Syrii?
Porozmyslaj a tak odpovedaj.
Velká mééédia jsou stejná jako západní zbraně. Drahé, hi-tech, plné spousty technických zázraků, ale nepoužitelné na moderním bojišti, kterému vládnou levné drony z Číny a vládnou z jediného důvodu – jsou levné a je jich hodně. Sociální sítě nad velkými mediálními domy prostě vyhrávají. Ne tím, že jsou chytřejší, ale prostě proto, že se do informování a kontroly mohou zapojit miliardy lidí. Jednotlivec na Facebooku znamená víc než celá redakce Českého rozhlasu, která v tomto konkrétním případě prostě zachraňovala pravdu a lásku, místo aby všem měřila stejným metrem. Netřeba jim platit, netřeba litovat jejich konce.
A my už dneska víme, čeho jsou liberálové schopni, aby se udrželi u moci. Použijí všechno. I tajné služby. Naštěstí i tam je to už samý blbec a nikdo tam dlouhodobě neplánuje. Už jen reagují na situaci a reagují stále hloupěji.
Pískejte konec, vzdejte to dobrovolně, dokud je ještě čas. A nemluvme už o demokracii, ale o čučkokracii.
Považte, využil služeb ruských trolích farem, které v roce 2016 založily účty a počkaly si na svou příležitost.
A pak se ukázalo, že TikTok vznikl až v září 2017…
Rumunští čučkaři na svou zprávu prostě měli málo času. Je vidět, že je řídí stejní důstojníci jako našeho Koudelku a pracují zhruba stejně kvalitně. Rumunské volby byly zrušeny na základě zprávy rumunských tajných služeb, která je od začátku do konce vylhaná a dělal na tom asi nějaký studentský stážista, který si nezkontroloval, kdy ten TikTok vlastně vznikl. Ani jeho nadřízený to nezkontroloval. Ani tamní vrchní čučkař to nezkontroloval. Ani rumunský ústavní soud to nezkontroloval. Ani veřejnoprávní mééédia to nezkontrolovala. Ani Český rozhlas to nezkontroloval. Nikdo to nezkontroloval.
A jako že kompletně. Calina Georgescu začala pravda a láska šikanovat, odpojili mu internet a pro jistotu i topení, policie začala prohledávat byty jeho příznivců, dokonce našla několik loveckých nožů a udělala z toho obrovské haló… a světové dezolátstvo se začalo ptát, o co se ten ústavní soud vlastně opřel, když o pár dní dřív potvrdil, že nedošlo k žádným volebním manipulacím, ani k podvodům ani zastrašování voličů. Zdůvodňovat zrušení voleb tím, že Georgescu vedl šikovnou kampaň na TikToku, to totiž bylo moc i na leckteré liberály…
Zdůvodnění samozřejmě existuje. Rumunské tajné služby sepsaly příslušný materiál, ve kterém uvedly, že mezi pětadvaceti tisíci tiktokovými účty, které Georgescua podporovaly, bylo sedm set založeno v roce 2016 a aktivovaly se až teď těsně před volbami. Tuto zprávu tajných služeb rychle převzala všechna pravdomluvná mééédia a roztroubila do světa, jaký je ten Georgescu manipulátor a podvodník.
Čučkokracie
Původně jsem dneska chtěl psát o něčem jiném, ale tohle nesnese odkladu. Můj oblíbený Pavel Šik, který se v poslední době věnoval zrušeným rumunským prezidentským volbám, přišel s neuvěřitelným odhalením. Jak všichni víme, v první kolo voleb vyhrál jistý Calin Georgescu, což je taková rumunská verze Fica s Orbaném dohromady, navíc ještě říznutá Soňou Pekovou. Pro evropské hodnoty to byl takový šok, že tamní ústavní soud nařídil kontrolu hlasování, která nic neodhalila a ústavní soud výsledky (jednomyslně) potvrdil
Pak se ozvali Američani, že takhle by to nešlo, v Rumunsku se staví nejdůležitější a největší americká základna namířená proti Rusku, která už brzy nabude na významu, protože Ukrajina bude ještě větší bordel než Sýrie a rumunský prezident má poněkud vyšší pravomoci než třeba Petr Pavel a není to jen automat na podpisy na což stačí i společné IQ manželů ve výši sto sedmi bodů.
No a vzápětí rumunský ústavní soud volby kompletně zrušil.
Ako vyhlasil JohnSSon, je to ich zastupna vojna s Ruskom.
Ukrajina poskytla uzemie a maso.
Podľa plánov KoZa cieľom tejto etapy vojny proti Rusku nie je znovu dobyť oslobodený Donbas alebo ľavý breh. Cieľom tejto fázy vojny je prinútiť Rusko k "mieru" podľa podmienok KoZa, čo Okrajine umožní stať sa oficiálne súčasťou NATO a priviesť na jej územie "mierové" jednotky NATO.
A ak budeme vychádzať z tejto logiky, ktorú potvrdili západní novinári, tak pokusy o úspech pri útokoch na ruské regióny sú pre Kyjev viac ako oprávnené. A mimoriadne mierna reakcia Ruska na inváziu a raketové útoky povzbudzuje nepriateľa, aby konal odvážnejšie.
Teraz sa KoZa snaží uchlácholiť Rusov výzvami na rokovanie. Tie samozrejme v zákulisí prebiehajú. Ihneď po skončení „rokovaní“ čakám novú ofenzívu. Tzv. vianočné prímerie, po ktorom sa volá, nie je nič iné ako pasca na hlúpych Rusov.
Rutte a NATO je stranou konfliktu?
Preco chces s Putinom rokovat o mieri, nemal by to robit nelegitimny Zelensky?
Och svata prostato..
TASR vam tam nacisto preskocilo?
Toto si platime aby nas informovalo?
Preco si myslis ze je nacista?
Ja som ho nepocul bliakat nacisticke hesla akk Slama v kravine.
Myslim si ze o anexii sa da jednoznacne hovorit v pripade Izraelu.
Chcel si aby zqbili ceskeho prezidenta a mna nazyvas hyenou?
Chlapce nepi uz.
Nezvladas to.
Nie je.
Americki oligarchovia vzdy radi obetuju europanov.
NATO ma na rukach krv milionov obeti, bilionove skody a zaspinene ovzdusie a prostredie (orange agent, atomovka) Rusko je voci NATO zelena zahrada.
Tebe tazko odpevat ty si bud madar alebo boot.
Tak skladat vety Slovak nedokaze.
Uz su sankcie na Izrael?
Napadol 4 krajiny.
Nechrani ta NOD od agentov CIA?:-)))
Tupelo daj si Fajzer antivir
Odporúčame