Daj si booster.
Nie je.
Americki oligarchovia vzdy radi obetuju europanov.
NATO ma na rukach krv milionov obeti, bilionove skody a zaspinene ovzdusie a prostredie (orange agent, atomovka) Rusko je voci NATO zelena zahrada.
Tebe tazko odpevat ty si bud madar alebo boot.
Tak skladat vety Slovak nedokaze.
Uz su sankcie na Izrael?
Napadol 4 krajiny.
Nechrani ta NOD od agentov CIA?:-)))
Tupelo daj si Fajzer antivir
Somari na Pravde daju video, ktore ich usvedcuje z klamstva.
Za Rusov nechcem a ani nemusim.
Banderovcov nakopu do kisky sami.
Daj si booster a neobtazuj ludi.
Stopnu teba a nie jeho.
Sem tam pustia aj zo zivota.
Ani Tiso nepotvrdzoval a?
NATO je bezpochyby zlocinecka organizacia.
Ze nacek zo zapadu dostane vzdy po chrape.
A pojdes bojovat ty hrdina?
Lebo na Ukrajine uz nema kto.
Dalsie hoaxy?
Nestacia tieto?
Toto teraz Medvedev netvrdil.
Klames ako CTK
Nespominal.
Normlane si z teba CTK utahuje aby si viac hajloval a bliakal Slama v kravine.
To bol zbytkovy alkohol.
Mohli to byt vedra vodky
Nie.
Len CTK z teba robi hlupu ofcu.
Odporúčame