A za chvíľu odovzdaný Pokrovsk so svojou baňou je 40+ miliárd UAH ročne do ekonomiky.
A teraz nebudú existovať - tie peniaze.
Tiež mínus celý hutnícky priemysel. A mimochodom, VS RF sa už priblížilo k maličkej dedinke Ševčenko pri Kurachove (je to iné Ševčenko, ktoré vyčistili Rusi práve včera pod Pokrovskom) , kde je lítium a to sľúbil Nelegitímny i. a po ňom aj Jermak Trumpovcom.... No nevychádza nič.
Ako som už písal, Rusi zoberú všetky regióny, ktoré živia ostatných.
A zvyšok spolu s Kyjevom nie je nikomu na nič.
Vznikne „malá, ale zato silná krajina“. Taká "potužna!".


