Oznamil ze budu pokracovat v lupeni ropy.
Ich boj s terorizmom prave dosiahol svoj ciel.
Alah Aghbar
Oznamil ze budu pokracovat v lupeni ropy.
Ich boj s terorizmom prave dosiahol svoj ciel.
Alah Aghbar
Iránske veľvyslanectvo v Damašku bolo zničené a vydrancované.
Velenie militantov kategoricky zakázalo dotýkať sa ruského veľvyslanectva.
To uz by bola provokacia a ironia.
To sa ludom s na pokraji smrti nerobi.
Aha.
Takze takto si to vysvetlujete na extremistickom Nku?
Len aby som pripomenul.
Skaza Syrie zacala arabskou jarou teda Majdanom.
Na namesti v Hama taktiez snajperi strielali do ludi ako v Kyjeve.
No a v Syrii miesto banderovcov za opoziciu vyhlasovali teroristov.
USA prinasa smrt a skazu.
Západné a arabské médiá uvádzajú, že ozbrojené opozičné jednotky vstúpili do Damasku. V meste je počuť výbuchy a streľbu.
Médiá tiež uvádzajú, že opozícia obsadila vládne budovy, ako aj televíziu a rozhlas.
Tomu sa hovoria oslavy:-)))
Miliony utecencov zacalo az po Majdane, teda Arabskej Jari, ktoru priniesli demokrati zo zapadu.
Nejak nam tie pocty zostrelenych ubudaju.
Urcite.
Konecne tam pride Jelcin 2.0
Huraaa
Syria je oslobodena od tyrana za ktoreho fungovali pri sebe sunnuti, alaviti aj krestania.
Konecne sa moze zacat odrezavat hlavy a zaviest demokraticke pravo Saria.
Ak bol Asad zli, tak uvidime to dobro ake prislo po Kadafim.
Hlavne ze sa da lupit ropa.
Vy tupe ofce, co myslute ze Alkajda alebo IS teroristi sa samovyzbrojuju a samofinancuju?
Ze teroristov z Pakistanu, Afganistanu si nechaju posielat komercnymi letmi?
Ze pickupy nakupene americkym ministerstvom tam doniesol diler Toyoty?
Lala ako po mne vybehli amerikanofili, lebo im ukazete pravdu o USA.
Prepacte je to hoax.
USA po svete roznasa len demokraciu a kvety.
To som dal pre plochozemcov a Ficosamoteroristov, lebo nejaky Zaax tvrdi ze USA tam ropu nikdy nekradli.
Ze Zelensky vie pocty mrtvych
Odporucam
The Global Times zverejnil aktuálne informácie SANA o ilegálnych aktivitách USA na území Sýrie
USA minulý týždeň uskutočnili nové kolá náletov v Sýrii a medzitým ich krádež sýrskej ropy dosiahla nový vrchol. USA chcú byť svetovou políciou, ale ich praktiky odhaľujú, že táto krajina je len globálnym chuligánom, tyranom a lupičom.
Podľa Sýrskej arabskej tlačovej agentúry SANA americké okupačné sily v pondelok vyviezli 123 cisterien naložených sýrskou ropou z polí al-Džazíra smerom k irackej hranici. V správe sa uvádza, že americké okupačné sily 21. augusta prepravili konvoj 137 cisterien naplnených ukradnutou ropou na svoje základne v Iraku. Sýrske ministerstvo ropného priemyslu 8. augusta uviedlo, že USA a ich žoldnieri kradnú v Sýrii v priemere 66 000 barelov ropy denne, čo predstavuje približne 80 % dennej produkcie ropy v Sýrii.
Nie USA nekradlo ropu a na Ukrajine pred rokom 2022 nikto nikoho nevrazdil
Svet progresivneho pozieraca Sme a N
Podľa arabských médií izraelská armáda v súvislosti s Asadovým pádom od moci začala pozemnú inváziu do Sýrie.
Uvádza sa, že izraelská armáda vstúpila do oblasti mesta al-Quneitra.
Tieto informácie nie sú oficiálne potvrdené.
Americania nebudu kradnut ropu to je hoax.
Oni ju uz par rokov kradnu.
Odporúčame