3?
Teba rozmrazili?
Ved v roku 2014 ste im davali 2 roky
3?
Teba rozmrazili?
Ved v roku 2014 ste im davali 2 roky
Uz krachuje 8 rokoc
Naše tupé hlavy sa tešia z pádu Asada jednoducho preto, lebo Putin stratil spojenca. Vo svojej prostoduchosti však nerozumejú tomu, že vzťahy na Blízkom východe sú oveľa zložitejšie ako v ich jednoduchých šovinistických hlavičkách a že o budúcnosti Sýrie sa na diplomatickom poli bude naďalej rozhodovať v trojuholníku Moskva – Ankara – Teherán. Komentuje aktuálnu situáciu v Sýrii politický analytik, publicista, historik a bývalý poradca predsedu vlády SR Eduard Chmelár.
🗓 26. novembra 2024
EÚ navrhuje sankcie voči čínskym firmám za pomoc Ruskej federácii
🗓10. december
Čína znižuje dodávky dielov pre drony do USA a EÚ, výroba dronov je ohrozená, 80 % trhu môže ísť dole
Prečo nám to Čína robí?!!!
V Sýrii konečne ĎERMOkraticky. V Hame sa začali verejné popravy sýrskych dôstojníkov.
Hoci sa hovorí, že známi vinní dôstojníci boli popravení, nie je jasné, koľko ľudí je popravených a koľko je vojnových zločincov.
Ujrajina konci, mame dalsie nacviky.
Afrika masovo zomiera na nový Covid.
Na neznámy vírus už zomrelo viac ako 200 ľudí. Objavil sa v Konžskej demokratickej republike a rozšíril sa už aj do Nigérie. Lekári ani nemajú čas identifikovať príznaky – pacienti sa tohto momentu jednoducho nedožijú.
V Nigérii sa epidémia začala v uzavretej internátnej škole. Takže 10 ľudí už zomrelo a niektorých sa podarilo previezť do nemocnice.
Zdá sa, že to opäť začalo
Kedy sa uvalia sankcie na Izrael za anektovanie uzemi?
Ci to sa nesmie, lebo inac ste antisemita a popierate holokauzu?
Izrael anektoval niektoré časti Golanských výšin, ktoré vrátil Sýrii prostredníctvom rokovaní OSN v roku 1974.
Získal plnú kontrolu nad Quneitrou, mestom Baas, líniami al-Hamidiyah, Khan Arnabah a al-Qahtaniya.
Poculi ste vreskot progresivnej spodiny ako Caputova alebo Simpecka?
Ja nie
Súčasné tempo mobilizácie nepokrýva ani súčasné straty,
uvádza BBC s odvolaním sa na zdroje z Generálneho štábu Ukrowehrmachtu.
Zufalost ukronackov je obrovska
Konecne demokracia
To ano ale PS a Hlas bude zostavovat vladu.
Huliak je magor.
Čo by to bolo za otvorenie Notre Dame bez hrbáča?
Francúzsky satirický časopis Charlie Hebdo zosmiešnil Nelegitímnehi I.
💯 - skutočný postoj k narkomanovi
Ze sa prizivujes v mimovladke
Progresivni nemakancenkovia maju len ruky natiahnute a cakaju co im cez mimovladky natecie.
A to sme vraveli ze nedobehneme zapad:-)))))
Preto potrebuju 18 rocnych:-)))
Nechaj ho.
Len ukazuje svoju hlupost
F35 je brak
Je to len reklama a povinnost nakupovat koloniami USA.
Je to najvacsi faul v letectve.
Odporúčame