Nechcem byt hnusny ale to co predviedla americka zastupna armada v Syrii bola 3 dnova operacia.
Asadova armada zutekala, Iran sa nezmohol na nic a Rusko nemohlo.
Iran nepochopim, lebo uz nie je hracom na Blizkom vychode.
Nechcem byt hnusny ale to co predviedla americka zastupna armada v Syrii bola 3 dnova operacia.
Asadova armada zutekala, Iran sa nezmohol na nic a Rusko nemohlo.
Iran nepochopim, lebo uz nie je hracom na Blizkom vychode.
Nacek a to vazne sa verejne vyhrazas?
Nie si chory?
Tak to vyzera ak zmrazite konflikt. Trebalo im teroristov vlacit do Idlibu?
Bolo rozumne nechat v Syrii USA kradnut ropu a vyzbrojovat teroristov?
To su chyby z ktorych sa musia Rusi poucit.
Tak to dopadne aj s Ukrajinou ak pristupia na nejaky dementny format mieru.
Syrcanom Rus vybojoval slobodu.
Nedokazali si ju ochranit.
Utekaju ako zajace, asi si stat nezasluzia.
Armeni sa hodili cez palubu sami.
Poklonkovali KoZa, tak maju co chceli, hole kozy.
:-))))
Srandista.
Ni ist do Normandie by bolo OK ze?
zli su lekari
Jednoducho ako keby si Igora opisal
Blanár rozbehol čistky, vyhadzuje aj elitných diplomatov
Ked Blanar zacal cistit ministerstvo okamzite ste vrieskali.
Co vlastne chcete?
Mojko musis pytat od Roberta
Uplne jednoducho
Vidis to jednoducho.
Významnú udalosť v Paríži si nenechá ujsť približne päťdesiat prezidentov, premiérov a monarchov.
Vidis to jednoducho.
Urobia to uplne jednoducho.
Hej ale vy v ustave ste uz taki
Vilko a nepisal si ze uz kontrolujete?
Kazda vlada v EU pracuje pre korporaty, dokonca ja Leyenova a komisia
Odporúčame