Aj to je mozne.
USA okupovali prave tu cast kde bola ropa.
Zvysok Syrie je nezaujimavi pre USA, ro nechaju Alkajde.
Siria sa aj take neoverene spravy
Sýrske prezidentské lietadlo, pravdepodobne na palube s prezidentom Bashar al-Assadom, sa podľa miestnych správ zrútilo neďaleko sýrskeho mesta al-Sawiri.
Na obrázku má byť trajektória letu lietadla, ktoré potom zmizlo zo sledovania letov. Je možné, že transpondér lietadla bol vypnutý, ale zdroje hovoria, že výška bola pred vypnutím veľmi nízka, čo by znamenalo, že lietadlo muselo havarovať. Alebo ho zostrelil niekto z opozície.
No ale je zodpovedna a ma fajzer.
Simecka pogratuluje teroristom.
Odteraz maju progresivci okrem polriku Slama v kravine aj pokrik Alahu Aghbar.
Zuza vrieskaj.
Rusko bojuje na uzemi Ukrajiny s celym NATO.
No kde je Iran?
Budu na rade.
Tie zbrane uz zatupna armada ma.
OK ak je zaciatok konca Ruska v Syrii, tak drzim palce sudruhovia.
Ako povedal Johnson je to ich zastupna vojna.
Co mozu viac robit?
Este tam mozu poslat Bidena, nech zabava spolocnost
No ale si nevysvetlil
Urcite, ved to napisala cecenska nevesta Prochazkova, preco by tak nemohol existovat svet?
Erdogan podporuje protureckych teroristov, USA kurdov, to este bude mela.
Letisko sa da kde stiahnut sudruh?
Ako na hard disk alebo kde?
Kto uteka do USA?
Kde je USA je skaza.
https://m.youtube.com/watch?v=0WlX7VaI1ck
Zoroslav o islamizacii
Je to spravne, Rusko je multikulturne.
No otvaranie mesit v Anglicku, Nemecku a Francuzsku je parodia.
Odporúčame