Pamatuji si dobu, kdy u nás padl premiér, protože nebych shopen vysvětlit, kde vzal cca 1 mil. CZK na nákup bytu. Bohužel díky Babišovi a Zemanovi se morálka politiků u nás posunula východním Smerom.
Lidí na Slovensku je mi líto, na Slovensku jsem studoval, oženil se tam, mám tam rodinu a spoustu perfektních kamarádů.
Ten úpadek za vlády Fica je viditený na každém kroku - zničené cesty, chodníky, šedá a špinavá města a dědiny (čest výjimkám), nádraží vypadají stejně jako v 80. létech, chybějící kanalizace, čistírny odpadních vod, plynofikace....Vždy, když se vracím domů na Moravu, tak po přejetí státní hranice se otevírá úplně jiný svět, bohužel pro Slovensko.
Slovensko je krásná země, ale když srovnám lázně a turistické destinace u nás a na Slovensku, tak je viditelný opravdu velký rozdíl.

